Resultater Klassevis
Smådølsprinten 2022

Klasse 2

Pl.: St.: Fører:
Kartleser:
Klubb fører:
Klubb kartleser:
Bil:
Anmelder:
Gr.:
Kl.:
Tillegg:
Tid:
Diff.:
               
1 43 Frank Tore Larsen
Lars-Håkon Lundgreen
NMK Modum & Sigdal
NMK Modum & Sigdal
VW Polo GTI R5
Frank Tore Larsen
A
2
0:00.0
11:23.0
0:00.0
0:00.0
2 45 Olav Fredriksen
Trond Håvard Østheim
NMK Modum og Sigdal
NMK Hadeland
Ford Fiesta R5
Olav Fredriksen
A
2
0:00.0
11:57.3
0:34.3
0:34.3
3 46 Roger Rustand
Anita Hvambsahl
KNA Kongsberg
KNA Kongsberg
Ford Fiesta R5 MKII
Roger Rustaden
A
2
0:00.0
12:03.5
0:40.5
0:06.2
4 44 Stian Brøderud
Thea Vestli
KNA Kongsvinger
KNA Kongsvinger
Skoda R5
Stian Brøderud
A
2
0:00.0
12:06.9
0:43.9
0:03.4

Klasse 5

Pl.: St.: Fører:
Kartleser:
Klubb fører:
Klubb kartleser:
Bil:
Anmelder:
Gr.:
Kl.:
Tillegg:
Tid:
Diff.:
               
1 47 Morten Storsveen
Merete Storsveen
KNA Varna
KNA Varna
Renault Twingo r2 evo
Morten Storsveen
A
5
0:10.0
12:42.7
0:00.0
0:00.0
2 48 Markus Bakken
Hedda Turvoll
NMK Modum og Sigdal
NMK Modum og Sigdal
Citroën C2R2 Max
Markus Bakken
A
5
0:00.0
13:06.4
0:23.7
0:23.7
3 49 Marius Bermingrud
Thea Lien
KNA Eiker
NMK Modum og Sigdal
Ford Fiesta R2T
Marius Bermingrud
A
5
0:00.0
13:22.1
0:39.4
0:15.7
4 50 Herman Lie-Nilsen
Håkon Holth
NMK Modum og Sigdal
NMK Modum og Sigdal
Peugeot 208 R2
Herman Lie-Nilsen
A
5
0:00.0
14:58.2
2:15.5
1:36.1

Klasse 10

Pl.: St.: Fører:
Kartleser:
Klubb fører:
Klubb kartleser:
Bil:
Anmelder:
Gr.:
Kl.:
Tillegg:
Tid:
Diff.:
               
1 6 Andreas Hvambsahl
Jon Syvertsen
KNA Kongsberg
Volvo 940
Andreas Hvambsahl
NAS
10
0:00.0
12:51.2
0:00.0
0:00.0
2 23 Kristian Lauvlid
Kaia Dahl
NMK Modum & Sigdal
NMK Modum & Sigdal
Volvo 242
Kristian Lauvlid
NAS
10
0:00.0
12:57.6
0:06.4
0:06.4
3 5 Mats Peder Hvambsahl
Lasse Berg
KNA Kongsberg
NMK Nore og Uvdal
Volvo 940 evo
Mats Peder Hvambsahl
NAS
10
0:00.0
12:59.9
0:08.7
0:02.3
4 15 Atle Redalen
Gro Rudi
NMK Nore og Uvdal
NMK Nore og Uvdal
Mercedes
Atle Redalen
NAS
10
0:00.0
13:02.5
0:11.3
0:02.6
5 29 Tor Inge Dahl
Espen Scuren
NMK Tønsberg
NMK Tønsberg
Volvo
Tor inge Dahl
NAS
10
0:00.0
13:05.3
0:14.1
0:02.8
6 18 Kristian Hvambsal
Jonas Hvambsal
NMK Kongsberg
NMK Kongsberg
Volvo 240
Kristian Hvambsal
NAS
10
0:00.0
13:06.4
0:15.2
0:01.1
7 14 Tor Helge Halland
Merethe Halland
NMK Nore og Uvdal
NMK Nore og Uvdal
Volvo 940
Tor Helge Halland
NAS
10
0:00.0
13:08.0
0:16.8
0:01.6
8 19 Ronny Andersen
Ole Jacobsen
NMK Nore og Uvdal
NMK Nore og Uvdal
Mercedes
Ronny Andersen
NAS
10
0:00.0
13:16.7
0:25.5
0:08.7
9 30 Marius Holtet
Jon Raaen
NMK Modum & Sigdal
NMK Modum & Sigdal
Volvo
Marius Holtet
NAS
10
0:00.0
13:23.5
0:32.3
0:06.8
10 10 Mats Nygård
Johan Svendsen
KNA Kongsvinger
KNA Kongsvinger
Volvo
Mats Nygård
NAS
10
0:00.0
13:26.6
0:35.4
0:03.1
11 25 Camilla Antonsen
Anniken Storsveen
KNA Varna
KNA Varna
Volvo 940
Camilla Antonsen
NAS
10
0:00.0
13:38.7
0:47.5
0:12.1
12 27 Håvard Bondal
Morten Bjørkesett
KNA Kongsberg
KNA Kongsberg
volvo 242
Håvard Bondal
NAS
10
0:00.0
13:40.0
0:48.8
0:01.3
13 24 Vegar Aasen
Stian Skagsoset
NMK Nedre Hallingdal
NMK Nedre Hallingdal
BMW M3
Vegar Aasen
NAS
10
0:00.0
14:00.0
1:08.8
0:20.0
14 11 Kim Anders Nyhus
Mats Ola Stensbøl
KNA Kongsvinger
KNA Kongsvinger
Volvo 240
Kim Anders Nyhus
NAS
10
1:10.0
14:21.2
1:30.0
0:21.2
15 38 Jan Helge Solberg
Eirik Haug
NMK Nore og Uvdal
NMK Nore og Uvdal
BMW M3
Jan Helge Solberg
NAS
10
0:00.0
14:36.5
1:45.3
0:15.3
16 28 Johan Brekke
Knut Sigurd Brekke
NMK Nore & Uvdal
NMK Nore og Uvdal
Volvo 242
Johan Brekke
NAS
10
0:10.0
15:57.9
3:06.7
1:21.4

Klasse 11

Pl.: St.: Fører:
Kartleser:
Klubb fører:
Klubb kartleser:
Bil:
Anmelder:
Gr.:
Kl.:
Tillegg:
Tid:
Diff.:
               
1 20 Steffen Bjerknes
Oda Jacobsen
NMK Nedre Hallingdal
NMK Nore og Uvdal
Ford Escort RS1800
Steffen Bjerknes
NAS
11
0:00.0
13:01.0
0:00.0
0:00.0
2 32 Heine Rudi
Sunniva Rudi
NMK Nore og Uvdal
NMK Nore og Uvdal
Peugeot 206 EVO
Heine Rudi
NAS
11
0:00.0
13:08.1
0:07.1
0:07.1
3 40 Ole Øyvind Tveiten
Emil Tveiten
NMK Nore og Uvdal
NMK Nore og Uvdal
Opel Ascona B
Ole Øyvind Tveikten
NAS
11
0:00.0
14:08.9
1:07.9
1:00.8
4 39 Espen Ruud
Henrik Paulsen
Asker og Bærum Motorsport
NMK Krabyskogen
Ford Puma
Espen Ruud
NAS
11
0:00.0
14:34.4
1:33.4
0:25.5

Klasse 12

Pl.: St.: Fører:
Kartleser:
Klubb fører:
Klubb kartleser:
Bil:
Anmelder:
Gr.:
Kl.:
Tillegg:
Tid:
Diff.:
               
1 33 Knut Harald Henriksen
Jeanett Haug
Asker og Bærum Motorsport
KNA Eiker
Suzuki Ignis S1600
Knut Harald Henriksen
NAS
12
0:00.0
13:48.0
0:00.0
0:00.0

Klasse 13

Pl.: St.: Fører:
Kartleser:
Klubb fører:
Klubb kartleser:
Bil:
Anmelder:
Gr.:
Kl.:
Tillegg:
Tid:
Diff.:
               
1 3 Petter Sæves Waskaas
Henrik Ø. Johannessen
NMK Grenland
NMK Modum og Sigdal
Subaru Impreza WRX STI
Petter Sæves Waskaas
NAS
13
0:00.0
12:45.6
0:00.0
0:00.0
2 4 Martin Nygård
Tina Jeanette Olsen
KNA Kongsvinger
KNA Kongsvinger
Subaru STI
Martin Nygård
NAS
13
0:00.0
12:48.1
0:02.5
0:02.5
3 12 Per Arne Enger
Helen Lund
NMK Nore og Uvdal
NMK Asker
Subaru impreza
Per Arne
NAS
13
0:00.0
12:56.6
0:11.0
0:08.5
4 9 Morten Gravermoen
Ronald Haug
NMK Modum & Sigdal
Asker & Bærum Motorsport
Subaru Impreza STI
Morten Gravermoen
NAS
13
0:00.0
13:15.6
0:30.0
0:19.0

Klasse 15

Pl.: St.: Fører:
Kartleser:
Klubb fører:
Klubb kartleser:
Bil:
Anmelder:
Gr.:
Kl.:
Tillegg:
Tid:
Diff.:
               
1 2 Frank Tore Bekkåsen
Sigrid Bekkåsen
NMK Hadeland
NMK Hadeland
Volvo 242
Frank Tore Bekkåsen
VET
15
0:00.0
14:10.8
0:00.0
0:00.0
2 1 Reidar Moland
Tormod Schau
NMK Sandefjord
NMK Sandefjord
Ford Escort
Reidar Moland
VET
15
0:00.0
15:03.6
0:52.8
0:52.8

Klasse 17

Pl.: St.: Fører:
Kartleser:
Klubb fører:
Klubb kartleser:
Bil:
Anmelder:
Gr.:
Kl.:
Tillegg:
Tid:
Diff.:
               
1 42 Bernt Olaf Halvorsen
Kai Børjesson
NMK Kongsberg
Volvo 940
Bernt Olaf Halvorsen
VOC
17
0:00.0
13:58.6
0:00.0
0:00.0
2 41 Rino Bækkevold
Stian Kristiansen
NMK Aurskog Høland
NMK Aurskog Høland
Volvo 940 voc
Rino Bækkevold
VOC
17
0:00.0
14:17.1
0:18.5
0:18.5

Klasse 19

Pl.: St.: Fører:
Kartleser:
Klubb fører:
Klubb kartleser:
Bil:
Anmelder:
Gr.:
Kl.:
Tillegg:
Tid:
Diff.:
               
1 55 Eirik Ruud
Aleksander Hamre
KNA Kongsberg
KNA Kongsberg
Volvo 240
Eirik Ruud
DEB
19
0:00.0
14:35.3
0:00.0
0:00.0
2 52 Jørgen Bondal
Mathias Rustand
KNA Kongsberg
KNA Kongsberg
volvo 940
Jørgen Bondal
DEB
19
0:00.0
14:37.7
0:02.4
0:02.4
3 51 Lars Andersen
Elias Nilsestuen
NMK Nore og Uvdal
NMK Nore og Uvdal
Toyota celica
Lars Andersen
DEB
19
0:10.0
14:48.7
0:13.4
0:11.0
4 54 Lasse Rud
Magnus Bergsjøbrenden
NMK Gardermoen
NMK Gardermoen
Opel Astra
Lasse Rud
DEB
19
0:00.0
15:03.2
0:27.9
0:14.5

Klasse 20

Pl.: St.: Fører:
Kartleser:
Klubb fører:
Klubb kartleser:
Bil:
Anmelder:
Gr.:
Kl.:
Tillegg:
Tid:
Diff.:
               
1 900 Ingrid Maria Fulsås
Sigurd Inge Fulsås
NMK Nore og Uvdal
NMK Nore og Uvdal
Ford Fiesta
Sigurd Inge Fulsås
UNG
20
0:10.0
19:01.5
0:00.0
0:00.0
2 901 Marius Solberg Hansen
Erik Storø
Asker & Bærum Motorsport
NMK Sande
Honda Civic
Marius Solberg Hansen
UNG
20
0:00.0
22:06.6
3:05.1
3:05.1

Norsk Motor Klubb - "NMK Rallysystem"