Resultater Klassevis
Numedalsrally 2020

Klasse 1

Pl.: St.: Fører:
Kartleser:
Klubb fører:
Klubb kartleser:
Bil:
Anmelder:
Gr.:
Kl.:
Tillegg:
Tid:
Diff.:
               
1 10 Erik Engen
Linda Iren Tryland
NMK Trøgstad
NMK Trøgstad
Toyota Corolla wrc
Erik Engen
A
1
0:00.0
49:41.8
0:00.0
0:00.0

Klasse 2

Pl.: St.: Fører:
Kartleser:
Klubb fører:
Klubb kartleser:
Bil:
Anmelder:
Gr.:
Kl.:
Tillegg:
Tid:
Diff.:
               
1 1 Ole Christian Veiby
Jonas Andersson
KNA Kongsvinger
Motorklubben Team Treske
Hyundai i20 R5
Kristoffersson Motorsport
A
2
0:00.0
41:11.6
0:00.0
0:00.0
2 2 Frank Tore Larsen
Torstein Eriksen
NMK Modum & Sigdal
NMK Modum & Sigdal
Ford Fiesta R5
Frank Tore Larsen
A
2
0:00.0
41:40.3
0:28.7
0:28.7
3 19 Anders Grøndal
Marius Fuglerud
Asker og Bærum Motorsport
NMK Drammen
Ford Fiesta R5 Mk2
Anders Grøndal
A
2
0:00.0
41:56.4
0:44.8
0:16.1
4 6 Trond Sveinsvoll
Jørgen Nordhagen
KNA Stavanger
NMK Hadeland
Citroën C3 R5
Trond Sveinsvoll
A
2
0:00.0
43:31.7
2:20.1
1:35.3
5 11 Kenneth Johnsrød
Dyre Erling Fredriksen
Asker & Bærum Motorsport
Asker & Bærum Motorsport
Ford Fiesta R5
Kenneth Johnsrød
A
2
0:10.0
43:53.7
2:42.1
0:22.0
6 12 Stian Brøderud
Mads Ola Stensbøl
KNA Kongsvinger
KNA Kongsvinger
Skoda Fabia R5
Stian Aur Brøderud
A
2
0:00.0
44:20.4
3:08.8
0:26.7
7 9 Svein Frustøl
Eirik Spilling
KAK
NMK Konsmo
Ford Fiesta R5
Svein Frustøl
A
2
0:00.0
45:42.1
4:30.5
1:21.7
8 20 Arnt Gustav Olsen
Rune Eilertsen
Asker og Bærum Motorsport
Asker og Bærum Motorsport
Ford Fiesta R5
Arnt Gustav Lønning Olsen
A
2
0:00.0
47:54.4
6:42.8
2:12.3
9 18 Ulf Backlund
Ola Persson
MK Rimo
Ludvika MS
Citroën DS3 R5
Ulf Backlund
A
2
0:00.0
49:10.9
7:59.3
1:16.5
10 14 Roger Rustand
Anita Hvambsahl
KNA Kongsberg
KNA Kongsberg
Ford Fiesta R5 Mk2
Roger Rustand
A
2
0:00.0
49:48.1
8:36.5
0:37.2

Klasse 3

Pl.: St.: Fører:
Kartleser:
Klubb fører:
Klubb kartleser:
Bil:
Anmelder:
Gr.:
Kl.:
Tillegg:
Tid:
Diff.:
               
1 117 Marius Aasen
Marlene Engan Aasen
Asker og Bærum Motorsport
Asker og Bærum Motorsport
Subaru Impreza
Marius Aasen
N
3
0:00.0
43:35.7
0:00.0
0:00.0
2 13 Simon Andersson
Urban Fröjd
Bengtsfors MC
Falköpings MK
Mitsubishi Evo X
Simon Andersson
N
3
0:00.0
48:00.8
4:25.1
4:25.1
3 64 Tor Arnt Hammersmark
Per Gunnar Aasen
KAK
KAK
Subaru Impreza STI
Tor Arnt Hammersmark
N
3
0:00.0
48:51.3
5:15.6
0:50.5

Klasse 5

Pl.: St.: Fører:
Kartleser:
Klubb fører:
Klubb kartleser:
Bil:
Anmelder:
Gr.:
Kl.:
Tillegg:
Tid:
Diff.:
               
1 24 Steve Røkland
Jørgen Eriksen
KNA Kongsvinger
KNA Kongsvinger
Peugeot 208 R2
Steve Røkland
A
5
0:00.0
45:08.7
0:00.0
0:00.0
2 21 Ola Jr. Nore
Veronica Engan
NMK Modum & Sigdal
Asker og Bærum Motorsport
Opel Adam R2
Ola Jr. Nore
A
5
0:10.0
45:42.7
0:34.0
0:34.0
3 16 Stig Rune Skjærmoen
Morten Erik Abrahamsen
NMK Elverum
NMK Larvik
Citroen C2 R2Max
Stig Rune Skjærmoen
A
5
0:00.0
46:09.7
1:01.0
0:27.0
4 7 Morten Storsveen
Merete Storsveen
KNA Varna
KNA Varna
Renault Twingo R2
Morten Storsveen
A
5
0:00.0
46:44.2
1:35.5
0:34.5
5 25 Philip N Bakken
Vegar Myrli
KNA Kongsvinger
KNA Kongsvinger
Peugeot 208 R2
Philip N Bakken
A
5
0:00.0
47:46.9
2:38.2
1:02.7
6 15 Trond Lyseng
Pål Iversen
NMK Hønefoss
Asker og Bærum
Ford Fiesta
Trond Lyseng
A
5
1:10.0
48:37.5
3:28.8
0:50.6
7 27 Espen Isaksætre
Kristian Lien
Kna Solør Motorsport
Kna Solør Motorsport
Ford Fiesta
Espen Isaksætre
A
5
0:00.0
51:16.2
6:07.5
2:38.7
8 28 Ada Marie Hvaal
Gunhild Hvaal Engh
NMK Grenland
NMK Krabyskogen
Renault Twingo
Ada Marie Hvaal
A
5
0:00.0
51:23.0
6:14.3
0:06.8
9 17 Thea Turvoll Lien
Trond Håvard Østheim
NMK Modum og Sigdal
NMK Hadeland
Ford Fiesta R2T
Thea Turvoll Lien
A
5
0:00.0
52:52.5
7:43.8
1:29.5

Klasse 10

Pl.: St.: Fører:
Kartleser:
Klubb fører:
Klubb kartleser:
Bil:
Anmelder:
Gr.:
Kl.:
Tillegg:
Tid:
Diff.:
               
1 40 Jan Egil Halland
Anders Nygård
NMK Nore og Uvdal
NMK Nore og Uvdal
BMW
Jan Egil Halland
NAS
10
0:00.0
46:12.5
0:00.0
0:00.0
2 55 Atle Redalen
Gro Rudi
NMK Nore og Uvdal
NMK Nore og Uvdal
Mercedes Benz
Atle Redalen
NAS
10
0:00.0
46:52.3
0:39.8
0:39.8
3 39 Mats Peder Hvambsahl
Kristian E. Hvambsal
NMK Kongsberg
NMK Kongsberg
Volvo 940 evo
Mats Peder Peder Hvambsahl
NAS
10
0:00.0
46:53.7
0:41.2
0:01.4
4 50 Andreas Hvambsahl
Jakob Hvambsahl
KNA Kongsberg
NMK Kongsberg
Volvo 940
Andreas Hvambsahl
NAS
10
0:00.0
47:19.6
1:07.1
0:25.9
5 5 Olav Fredriksen
Ole Thomas Westby
NMK Modum & Sigdal
NMK Modum & Sigdal
Volvo 240
Olav Fredriksen
NAS
10
0:00.0
47:48.5
1:36.0
0:28.9
6 52 Ronny Andersen
Ole Jacobsen
NMK Nore og Uvdal
NMK Nore og Uvdal
Mercedes
Ronny Andersen
NAS
10
0:00.0
48:01.3
1:48.8
0:12.8
7 41 Kim Anders Nyhus
Anders Wangen
KNA Kongsvinger
Asker og Bærum Motorsport
Volvo 240
Kim Anders Nyhus
NAS
10
0:00.0
48:08.0
1:55.5
0:06.7
8 66 Johan Brekke
Knut Sigurd Brekke
NMK Nore og Uvdal
NMK Nore og Uvdal
Volvo 242
Johan Brekke
NAS
10
0:00.0
48:15.8
2:03.3
0:07.8
9 51 Stian Håre
Morten Strand
NMK Modum og Sigdal
NMK Modum og Sigdal
Volvo 940
Stian Håre
NAS
10
0:00.0
48:51.6
2:39.1
0:35.8
10 83 Marius Holtet
Jon Raaen
NMK Modum & Sigdal
NMK Modum & Sigdal
Volvo 242
Marius Holtet
NAS
10
0:00.0
48:52.2
2:39.7
0:00.6
11 75 Amund Lund Reistad
Oddmund Hansen Westby
NMK Modum og Sigdal
NMK Modum og Sigdal
Volvo 242
Amund Lund Reistad
NAS
10
0:00.0
48:53.6
2:41.1
0:01.4
12 53 Johan Eriksson
Emil Persson
Ludvika MS
Ludvika MS
SAAB 9-3
Johan Eriksson
NAS
10
0:00.0
49:27.2
3:14.7
0:33.6
13 71 Fredrik Magnussen
Marita Ørpen
NMK Hønefoss
NMK Modum og Sigdal
Volvo 242
Fredrik Magnussen
NAS
10
0:00.0
49:55.2
3:42.7
0:28.0
14 68 Nils Hillestad
Bjarne Nikolaisen
KNA Kongsberg
NMK Modum og Sigdal
Volvo 240
Nils Hillestad
NAS
10
1:00.0
50:21.2
4:08.7
0:26.0
15 76 Ola Andersen
Håvard Skaar
NMK Nore og Uvdal
KNA Kongsberg
Mercedes 190
Ola Andersen
NAS
10
0:50.0
50:25.5
4:13.0
0:04.3
16 79 Thomas Grønlund
Truls Solberg
Østfold Motorsport
Østfold Motorsport
Volvo 242
Thomas Grønlund
NAS
10
0:00.0
51:06.7
4:54.2
0:41.2
17 81 Runar Hodne
Jøran Eriksen
KAK
KAK
Volvo 242
Runar Hodne
NAS
10
0:00.0
51:20.9
5:08.4
0:14.2
18 70 Lars Johan F Strand
Jan Gunnar Hulthin
KAK
KAK
Bmw e36 m3
Lars Johan F Strand
NAS
10
1:00.0
52:48.6
6:36.1
1:27.7
19 85 Stig Roar Holter
Alina Drazkowski
KNA Solør
NMK Solør
Volvo 242
Stig Roar Holter
NAS
10
0:00.0
54:31.4
8:18.9
1:42.8
20 77 Ove Martin Billerud
Morten Karset
NMK Solør
NMK Hamar
volvo 240
Billerud Motorsport
NAS
10
0:00.0
54:48.5
8:36.0
0:17.1

Klasse 11

Pl.: St.: Fører:
Kartleser:
Klubb fører:
Klubb kartleser:
Bil:
Anmelder:
Gr.:
Kl.:
Tillegg:
Tid:
Diff.:
               
1 59 Kristian Johansson
Fredrik Livh
Toarps MK
Laxå MK
Renault Clio
Kristian Johansson
NAS
11
0:00.0
47:03.9
0:00.0
0:00.0
2 42 Tom Kristian Lien
Hedda Turvoll Lien
NMK Modum og Sigdal
NMK Modum og Sigdal
VW Golf IV
Tom Kristian Lien
NAS
11
0:00.0
47:57.2
0:53.3
0:53.3
3 56 Kenneth Trysnes
Kjell Olsen
KAK
NMK Konsmo
Ford
Kenneth Trysnes
NAS
11
0:30.0
48:29.2
1:25.3
0:32.0
4 57 Steffen Bjerknes
Oda Jacobsen
NMK Nedre Hallingdal
NMK Nore & Uvdal
Ford Escort RS1800
Steffen Bjerknes
NAS
11
0:00.0
48:45.5
1:41.6
0:16.3
5 61 Jørn Moen
Helge Utengen
NMK Modum & Sigdal
NMK Modum & Sigdal
Nissan Almera
Jørn Moen
NAS
11
0:00.0
49:11.3
2:07.4
0:25.8
6 87 Jonas Svendby
Monica Sætra
NMK Aurskog-Høland
KNA Kongsvinger
Nissan Almera GTI
Jonas Svendby
NAS
11
0:00.0
50:13.3
3:09.4
1:02.0
7 91 Anders Gjestrum-Larsen
Harald Faugstad
NMK Larvik
NMK Larvik
Peugeot 206
Anders Gjestrum-Larsen
NAS
11
0:00.0
51:05.8
4:01.9
0:52.5
8 72 Bjørn Maurtvedt
Kjetil Lie Haugen
KNA Modum/Ringerike
NMK Modum & Sigdal
Ford Escort MK 2
Bjørn Maurtvedt
NAS
11
0:00.0
52:01.6
4:57.7
0:55.8
9 94 Lars Rune Thorsrud
Sandra Omdalen
NMK Nore og Uvdal
NMK Nore og Uvdal
Opel Ascona B
Lars Rune Thorsrud
NAS
11
0:00.0
52:04.1
5:00.2
0:02.5
10 95 Joakim Skalstad
Kariann Mobæk
NMK Bø
NMK Bø
Nissan Almera GTI
Joakim Skalstad
NAS
11
0:00.0
52:15.2
5:11.3
0:11.1
11 89 Lasse Bakken
Anders Bakken
KNA Modum og Ringerike
NMK Modum og sigdal
Ford escort Mk1 rs 2000
Lasse Bakken
NAS
11
0:00.0
53:29.3
6:25.4
1:14.1
12 96 Tor Bækkevold
Nina Marie Koblinger
KNA Eiker
KNA Kongsberg
nissan almera
Tor Bækkevold
NAS
11
0:00.0
57:34.3
10:30.4
4:05.0

Klasse 12

Pl.: St.: Fører:
Kartleser:
Klubb fører:
Klubb kartleser:
Bil:
Anmelder:
Gr.:
Kl.:
Tillegg:
Tid:
Diff.:
               
1 73 Knut Harald Henriksen
Thorbjørn Bekkeland
Asker og Bærum Motorsport
Asker og Bærum Motorsport
Suzuki Ignis S1600
Knut Harald Henriksen
NAS
12
0:10.0
51:02.6
0:00.0
0:00.0

Klasse 13

Pl.: St.: Fører:
Kartleser:
Klubb fører:
Klubb kartleser:
Bil:
Anmelder:
Gr.:
Kl.:
Tillegg:
Tid:
Diff.:
               
1 47 Jim Roger Haugom
Glenn Ivar Gjester
KNA Kongsvinger
KNA Kongsvinger
Mitsubishi evo VI
Jim Roger Haugom
NAS
13
0:00.0
45:37.8
0:00.0
0:00.0
2 8 Stein Erik Brynildsen
Vemund Leivestad
NMK Gardermoen
NMK Aurskog Høland
Mitsubishi EVO R4
Stein Erik Brynildsen
NAS
13
0:00.0
45:54.6
0:16.8
0:16.8
3 3 Martin Nygård
Tina Olsen
KNA Kongsvinger
KNA Kongsvinger
Subaru STI
Martin Nygård
NAS
13
0:00.0
45:58.9
0:21.6
0:04.3
4 38 Geir Helge Frøslid
Øyvind Rødsjø Beckstrøm
NMK Fluberg
NMK Gardermoen
Subaru Impreza STi
Geir Helge Frøslid
NAS
13
0:00.0
46:00.5
0:22.7
0:01.6
5 65 Amund Skoglund
Thea Martine Oppegård Vestli
KNA Kongsvinger
KNA Kongsvinger
Mitsubushi EVO VII
Amund Skoglund
NAS
13
0:00.0
46:17.0
0:39.2
0:16.5
6 37 Håkon Sveen Frøslid
Jørn Listerud
NMK Fluberg
KNA Varna
Subaru Impreza STi
Håkon Sveen Frøslid
NAS
13
0:00.0
48:21.7
2:43.9
2:04.7
7 63 Per Arne Enger
Monica Pedersen
NMK Nore og uvdal
NMK Gardermoen
Subaru wrx sti
Per Arne Enger
NAS
13
0:30.0
48:39.0
3:01.2
0:17.3
8 62 Kenneth Kristiansen
Helen Lund
NMK Asker
NMK Asker
Subaru wrx STI
Kenneth Kristiansen
NAS
13
0:00.0
48:40.6
3:02.8
0:01.6
9 30 Thomas Paulsen
Joakim Paulsen
NMK Aremark
NMK Aremark
Mitsubishi Evo IV
Thomas Paulsen
NAS
13
0:00.0
50:06.4
4:28.6
1:25.8
10 74 Jørgen Leivestad
Sondre Østmoen
NMK Aurskog Høland
NMK Aurskog Høland
Subaru impreza
Jørgen Leivestad
NAS
13
0:10.0
53:04.2
7:26.4
2:57.8
11 46 Åge Hansen
Trine Opsahl
NMK Gardermoen
NMK Gardermoen
Subaru Impreza
Hansen
NAS
13
1:00.0
53:16.2
7:38.3
0:12.0

Klasse 15

Pl.: St.: Fører:
Kartleser:
Klubb fører:
Klubb kartleser:
Bil:
Anmelder:
Gr.:
Kl.:
Tillegg:
Tid:
Diff.:
               
1 31 Per-Anders Högsäter
David Mård
SMK Eda
MK Team Treske
Volvo 240
Per-Anders Högsäter
VET
15
0:00.0
51:19.8
0:00.0
0:00.0
2 29 Svein Petter Silseth
Ole Andresen
Motorsport Asker og Bærum
Motorsport Asker og Bærum
Ford Escort RS
Svein Petter Silseth
VET
15
0:00.0
51:46.4
0:26.6
0:26.6
3 36 Vegard Moen
Preben Moen
Østfold Motorsport
Østfold Motorsport
Ford Escort mk1
Vegard Moen
VET
15
0:00.0
52:36.3
1:16.5
0:49.9
4 32 Ståle Hovda
Per Tore Rakkestad
NMK Nore og Uvdal
KNA Eiker
Ford Escort 1600 TwinCam
Ståle Hovda
VET
15
0:00.0
53:56.9
2:37.1
1:20.6
5 34 Reidar Moland
Tormod Schau
NMK Sandefjord
NMK Sandefjord
Ford Escort RS 2000
Reidar Moland
VET
15
0:10.0
54:05.7
2:45.9
0:08.8
6 35 Geir Moen
August Hoel
Østfold Motorsport
KNA Varna
Ford Escort MK1
Geir Moen
VET
15
0:40.0
55:40.5
4:20.7
1:34.8

Klasse 17

Pl.: St.: Fører:
Kartleser:
Klubb fører:
Klubb kartleser:
Bil:
Anmelder:
Gr.:
Kl.:
Tillegg:
Tid:
Diff.:
               
1 101 Bernt Olaf Halvorsen
Merethe Halland
KNA Kongsberg
NMK Nore og Uvdal
Volvo 940
Bernt Olaf Halvorsen
VOC
17
0:00.0
50:11.8
0:00.0
0:00.0
2 102 Mads Nygård
Johan Svendsen
KNA Kongsvinger
KNA Kongsvinger
Volvo 940
Mads Nygård
VOC
17
0:00.0
50:42.6
0:30.8
0:30.8
3 107 Einar Frogner Ruud
Aleksander Hamre
KNA Kongsberg
KNA Kongsberg
Volvo 242 GT
Einar Frogner Ruud
VOC
17
0:00.0
52:54.9
2:43.1
2:12.3
4 105 Tom Erik Sund
Henrik Aarstad
KNA Kongsvinger
KNA Kongsvinger
Volvo 940
Tom Erik Sund
VOC
17
0:00.0
52:58.2
2:46.4
0:03.3
5 82 Andre Trondrud
Lasse Bjørnsrud Tveiten
NMK Nore og Uvdal
NMK Nore og Uvdal
Volvo
Andre Trondrud
VOC
17
0:00.0
54:03.9
3:52.1
1:05.7
6 100 Rino Bækkevold
Daniel Wolden
NMK Aurskog Høland
NMK Elverum
Volvo 240
Rino Bækkevold
VOC
17
0:00.0
54:07.2
3:55.4
0:03.3
7 103 Jarle de Oliveira Granheim
Jan Fredrik Bonden
NMK Gardermoen
KAK
Volvo 240
Jarle de Oliveira Granheim
VOC
17
0:30.0
54:30.4
4:18.6
0:23.2

Klasse 19

Pl.: St.: Fører:
Kartleser:
Klubb fører:
Klubb kartleser:
Bil:
Anmelder:
Gr.:
Kl.:
Tillegg:
Tid:
Diff.:
               
1 108 Alexander Hvaal
Martin Kjær
NMK Grenland
NMK Grenland
Mitsubishi
Alexander Hvaal
DEB
19
0:00.0
51:21.5
0:00.0
0:00.0
2 109 Sigurd Inge Fulsås
Ingrid Maria Fulsås
NMK Nore og Uvdal
NMK Nore og Uvdal
Toyota
Sigurd Inge Fulsås
DEB
19
0:00.0
52:40.9
1:19.4
1:19.4
3 112 Lars Erik Skogen
Jonas Hvambsal Eriksen
NMK Valdres
NMK Kongsberg
Volvo 242
Lars Erik Skogen
DEB
19
0:00.0
53:12.8
1:51.3
0:31.9
4 118 Thomas Hansen
Kjetil Flåten
NMK Tønsberg
NMK Tønsberg
Opel Astra
Thomas Hansen
DEB
19
0:00.0
55:58.6
4:37.1
2:45.8
5 113 Emil Landerud Teigen
Knut Teigen
KNA Kongsberg
KNA Kongsberg
Volvo 240
Teigen
DEB
19
0:00.0
57:15.2
5:53.7
1:16.6
6 116 Atle Strand
Benjamin Wilhelmsen
KNA Indre/Ytre Østfold
KNA Indre/Ytre Østfold
Volvo 240 VOC
Atle Strand
DEB
19
0:00.0
57:29.0
6:07.5
0:13.8
7 110 Even Haga
Oda Aasen
NMK Modum og Sigdal
NMK Modum og Sigdal
Volvo 244
Even Haga
DEB
19
0:00.0
58:12.8
6:51.3
0:43.8

Klasse 20

Pl.: St.: Fører:
Kartleser:
Klubb fører:
Klubb kartleser:
Bil:
Anmelder:
Gr.:
Kl.:
Tillegg:
Tid:
Diff.:
               
1 901 Markus Bakken
Øyvind Hoff
NMK Modum og Sigdal
NMK Kongsberg
Ford Fiesta R1
Bakken
UNG
20
0:00.0
51:44.2
0:00.0
0:00.0

Norsk Motor Klubb - "NMK Rallysystem"