Resultater Klassevis
Smådølsprinten 2020

Klasse 1

Pl.: St.: Fører:
Kartleser:
Klubb fører:
Klubb kartleser:
Bil:
Anmelder:
Gr.:
Kl.:
Tillegg:
Tid:
Diff.:
               
1 31 Erik Engen
Linda Iren Tryland
NMK Trøgstad
NMK Trøgstad
Corolla WRC
Erik Engen
A
1
0:00.0
13:14.1
0:00.0
0:00.0

Klasse 2

Pl.: St.: Fører:
Kartleser:
Klubb fører:
Klubb kartleser:
Bil:
Anmelder:
Gr.:
Kl.:
Tillegg:
Tid:
Diff.:
               
1 38 Anders Grøndal
Marius Fuglerud
Asker og Bærum Motorsport
Asker og Bærum Motorsport
Ford Fiesta R5 mk2
Anders Grøndal
A
2
0:00.0
11:11.1
0:00.0
0:00.0
2 29 Frank Tore Larsen
Lars-Håkon Lundgreen
NMK Modum & Sigdal
Ford Fiesta R5
Frank Tore Larsen
A
2
0:00.0
11:12.5
0:01.4
0:01.4

Klasse 5

Pl.: St.: Fører:
Kartleser:
Klubb fører:
Klubb kartleser:
Bil:
Anmelder:
Gr.:
Kl.:
Tillegg:
Tid:
Diff.:
               
1 32 Ola Jr Nore
Veronica Engan
NMK Modum & Sigdal
Asker og Bærum Motorsport
Opel Adam R2
Ola Jr Nore
A
5
0:00.0
12:10.9
0:00.0
0:00.0

Klasse 10

Pl.: St.: Fører:
Kartleser:
Klubb fører:
Klubb kartleser:
Bil:
Anmelder:
Gr.:
Kl.:
Tillegg:
Tid:
Diff.:
               
1 9 Atle Redalen
Gro Rudi
NMK Nore og Uvdal
NMK Nore og Uvdal
Mercedes
Atle Redalen
NAS
10
0:00.0
12:17.0
0:00.0
0:00.0
2 4 Jan Egil Halland
Anders Nygård
NMK Nore og Uvdal
NMK Nore og Uvdal
BMW M3
Jan Egil Halland
NAS
10
0:00.0
12:26.2
0:09.2
0:09.2
3 5 Olav Frederiksen
Ole Thomas Westby
NMK Modum & Sigdal
NMK Modum & Sigdal
Volvo 240
Olav Frederiksen
NAS
10
0:00.0
12:31.2
0:14.2
0:05.0
4 6 Mats Peder Hvambsahl
Lars Marius Hvambsahl
NMK Kongsberg
KNA Kongsberg
Volvo 940 evo
Mats Peder Hvambsahl
NAS
10
0:00.0
12:31.7
0:14.7
0:00.5
5 11 Ronny Andersen
Ole Jacobsen
NMK Nore og uvdal
NMK Nore og Uvdal
Mercedes
Ronny Andersen
NAS
10
0:00.0
12:47.4
0:30.4
0:15.7
6 10 Tor Helge Halland
Vegard Halland
NMK Nore og Uvdal
NMK Nore og Uvdal
Volvo 240
Tor Helge Halland
NAS
10
0:00.0
12:47.6
0:30.6
0:00.2
7 14 Jo Ørpen
Marcus Ørpen
NMK Modum/Sigdal
NMK Modum/Sigdal
Porsche 944 Turbo
Jo Erland Ørpen
NAS
10
0:00.0
12:47.8
0:30.8
0:00.2
8 15 Johan Brekke
Knut Sigurd Brekke
NMK Nore og Uvdal
NMK Nore og Uvdal
Volvo 242
Johan Brekke
NAS
10
0:00.0
13:19.9
1:02.9
0:32.1
9 39 Ola Andersen
Håvard Skaar
NMK Nore og Uvdal
KNA Kongsberg
Mercedes 190
Ola Andersen
NAS
10
0:00.0
13:39.9
1:22.9
0:20.0
10 18 Tor Inge Dahl
Joakim Edquist
NMK Tønsberg
NMK Tønsberg
Volvo 242
Tor Inge Dahl
NAS
10
0:00.0
13:43.2
1:26.2
0:03.3

Klasse 11

Pl.: St.: Fører:
Kartleser:
Klubb fører:
Klubb kartleser:
Bil:
Anmelder:
Gr.:
Kl.:
Tillegg:
Tid:
Diff.:
               
1 21 Heine Rudi
Sunniva Rudi
NMK Nore og Uvdal
NMK Nore og Uvdal
Peugeot 206
Heine Rudi
NAS
11
0:00.0
12:30.4
0:00.0
0:00.0
2 33 Steffen Bjerknes
Kristin Johansen
NMK nedre Halllingdal
NMK Nedre Hallingdal
Ford Escort RS1800
Steffen Bjerknes
NAS
11
0:00.0
12:40.8
0:10.4
0:10.4
3 12 Kjetil Hovda
Flaat Even
NMK Nore og Uvdal
NMK Nore og Uvdal
Opel Astra kitcar
Kjetil Hovda
NAS
11
0:00.0
12:56.3
0:25.9
0:15.5
4 34 Ruben Bjerknes
Guro Andersen
NMK nedre Halllingdal
Seat Ibiza
Ruben Bjerknes
NAS
11
0:00.0
13:18.0
0:47.6
0:21.7
5 35 Martin Tollefsen
Knut Løvstuen
NMK Nore og Uvdal
NMK Nore og Uvdal
x
Martin Tollefsen
NAS
11
0:00.0
13:40.8
1:10.4
0:22.8
6 36 Øyvind Bakken
Håvard Bakken
NMK Modum og Sigdal
NMK Modum og Sigdal
Opel Kadett Kitcar
Øyvind Bakken
NAS
11
0:00.0
13:48.9
1:18.5
0:08.1
7 24 Trond Magne Sandvik
Kristian Kristiansen
NMK Kongsberg
Kna Oslo,omegn
Nissan Almera Gti
Trond Magne Sandvik
NAS
11
0:00.0
14:31.8
2:01.4
0:42.9
8 22 Tor Bækkevold
Jeanett Haug
KNA Eiker
KNA Eiker
Almera
Tor Bækkevold
NAS
11
0:00.0
16:20.9
3:50.5
1:49.1
9 23 Lars Rune Thorsrud
Sandra Omdalen
NMK Nore og Uvdal
NMK Nore og Uvdal
Opel Ascona B
Lars Rune Thorsrud
NAS
11
0:00.0
17:24.1
4:53.7
1:03.2

Klasse 13

Pl.: St.: Fører:
Kartleser:
Klubb fører:
Klubb kartleser:
Bil:
Anmelder:
Gr.:
Kl.:
Tillegg:
Tid:
Diff.:
               
1 8 Morten Gravermoen
Ronald Haug
NMK Modum & Sigdal
NMK Hønefoss
Subaru Impreza STI
Morten Gravermoen
NAS
13
0:00.0
12:34.4
0:00.0
0:00.0

Klasse 15

Pl.: St.: Fører:
Kartleser:
Klubb fører:
Klubb kartleser:
Bil:
Anmelder:
Gr.:
Kl.:
Tillegg:
Tid:
Diff.:
               
1 1 Petter Fausko
Leif Arne Neset
Asker og Bærum motorsport
Asker og Bærum Motorsport
Opel
Petter
VET
15
0:00.0
13:16.6
0:00.0
0:00.0
2 2 Svein Petter Silseth
Ole Andresen
Asker og Bærum motorsport
Asker og Bærum motorsport
Ford Escort RS
Svein Petter Silseth
VET
15
0:00.0
13:39.0
0:22.4
0:22.4
3 3 Tore Johannessen
Thea Martine Oppegård Vestli
NSK
KNA Kongsvinger
Ford Escort MK1
Tore Johannessen
VET
15
0:00.0
14:02.8
0:46.2
0:23.8

Klasse 17

Pl.: St.: Fører:
Kartleser:
Klubb fører:
Klubb kartleser:
Bil:
Anmelder:
Gr.:
Kl.:
Tillegg:
Tid:
Diff.:
               
1 27 Rino Bækkevold
Stian Kristiansen
NMK Aurskog Høland
NMK Aurskog Høland
Volvo 240
Rino Bækkevold
VOC
17
0:00.0
14:00.4
0:00.0
0:00.0
2 25 Tor Magne Solberg
Eirik Haug
NMK Nore og Uvdal
NMK Nore og Uvdal
Volvo 940
Tor Magne Solberg
VOC
17
0:00.0
14:01.7
0:01.3
0:01.3
3 26 Kristian Hvambsal
Jonas Hvambsal
NMK Kongsberg
KNA Kongsberg
Volvo 240
Kristian Hvambsal
VOC
17
0:00.0
14:19.3
0:18.9
0:17.6
4 28 Einar Ruud
Aleksander Hamre
KNA Kongsberg
KNA Kongsberg
Volvo 242
Einar Frogner Ruud
VOC
17
0:00.0
14:31.3
0:30.9
0:12.0

Klasse 19

Pl.: St.: Fører:
Kartleser:
Klubb fører:
Klubb kartleser:
Bil:
Anmelder:
Gr.:
Kl.:
Tillegg:
Tid:
Diff.:
               
1 16 Jørgen Leivestad
Sondre Østmoen
NMK Aurskog Høland
NMK Aurskog Høland
Subaru Impreza
Jørgen Leivestad
DEB
19
0:00.0
14:00.2
0:00.0
0:00.0
2 37 Jarle De Oliveira Granheim
Monica Weltzin Pedersen
NMK Gardermoen
NMK Gardermoen
Volvo 240
Jarle De Oliveira Granheim
DEB
19
0:00.0
15:26.6
1:26.4
1:26.4

Klasse 20

Pl.: St.: Fører:
Kartleser:
Klubb fører:
Klubb kartleser:
Bil:
Anmelder:
Gr.:
Kl.:
Tillegg:
Tid:
Diff.:
               
1 901 Ole Henry Steinsholt
Christell Fredriksen
NMK Grenland
NMK Modum og Sigdal
Nissan Almera
Ole Henry Steinsholt
UNG
20
0:00.0
14:25.0
0:00.0
0:00.0

Norsk Motor Klubb - "NMK Rallysystem"