Innkomne påmeldinger (120)

Denne listen viser alle påmeldte sortert etter bilmerke.
 
Fører Klubb Bil Klasse
Kartleser Klubb Anmelder
 
Lars Johan F. Strand KAK Bmw E36 325 10
Jan Gunnar Hulthin KAK Lars Johan F. Strand
 
Jan Egil Halland NMK Nore og Uvdal BMW M3 10
Anders Nygård NMK Nore og Uvdal Jan Egil Halland
 
Thomas Kvam Grenland Motorsport Klubb Citroen DS3 R5 2
Stian Johnsen Grenland Motorsport Klubb Thomas Kvam
 
Kenneth Kristiansen NMK Hurum og Røyken Ford Escort 11
Helen Lund NMK Hurum og Røyken Kenneth Kristiansen
 
Bjørn Maurtvedt KNA Modum og Ringerike Ford Escort MK2 11
Gaute Hofton NMK Modum og Sigdal Bjørn Maurtvedt
 
Johnny Christiansen KNA Indre Yttre Østfold Ford Escort MK2 11
Amalie Christiansen KNA Indre Yttre Østfold Johnny Christiansen
 
Edvall Martin Stenberg NMK Hadeland Ford Escort RS 1800 11
Arne Ingar Stulen NMK Hadeland Edvall Martin Stenberg
 
Oscar Solberg KNA Indre og Ytre Østfold Ford Escort RS 1800 11
Jørgen Eriksen KNA Kongsvinger Oscar Solberg
 
Steffen Bjerknes NMK Nedre Hallingdal Ford Escort RS1800 11
Ole Thomas Westby NMK Modum og Sigdal Steffen Bjerknes
 
Ruben Bjerknes NMK Nedre Hallingdal Ford Escort RS2000 11
Jon Eirik Gårdhammer NMK Nedre Hallingdal Ruben Bjerknes
 
Nils Hillestad KNA Kongsberg Ford Escort RS2000 11
Bjarne Nikolaisen NMK Modum og Sigdal Nils Hillestad
 
Christoffer Pedersen Asker og Bærum Motorsport Ford Fiesta 5
Steve Røkland KNA Kongsvinger Christoffer Pedersen
 
Thea Turvoll Lien NMK Modum & Sigdal Ford Fiesta R1 20
Hege Turvoll Lien NMK Modum & Sigdal Thea Turvoll Lien
 
Magnus Bergsjøbrenden NMK Gardermoen Ford Fiesta R2 5
Oda Jacobsen NMK Nore og Uvdal Magnus Bergsjøbrenden
 
Kristoffer Bekkemellem Asker og Bærum Motorsport Ford Fiesta R2 5
Marie Hofsløkken Asker og Bærum Motorsport Kristoffer Bekkemellem
 
Trond Lyseng NMK Hønefoss Ford Fiesta R2T 5
Pål Iversen Asker og Bærum Trond Lyseng
 
Marius Aasen Asker og Bærum Motorsport Ford Fiesta R5 2
Marlene Engan Aasen Asker og Bærum Motorsport Marius Aasen
 
Arnt Gustav Olsen Asker og Bærum Motorsport Ford fiesta R5 2
Rune Eilertsen Østfold Motorsport Arnt Gustav Olsen
 
Oddbjørn Røed NMK Sandefjord Ford Fiesta R5 2
Haakon Sande NMK Tønsberg Oddbjørn Røed
 
Anders Grøndal Asker og Bærum Motorsport Ford Fiesta R5 2
Roger Eilertsen Asker og Bærum Motorsport Anders Grøndal
 
Frank Tore Larsen NMK Modum & Sigdal Ford Fiesta R5 2
Torstein Eriksen NMK Modum & Sigdal Frank Tore Larsen
 
Pål Try KAK Ford Fiesta R5 2
Per Gunnar Aasen KAK Per Gunnar Aasen
 
Christian August Selmer Asker og Bærum Motorsport Ford Fiesta R5 2
Anita Selmer Asker og Bærum Motorsport Christian August Selmer
 
Philip N Bakken KNA Kongsvinger Ford Fiesta ST 20
Vegard Myrli KNA Kongsvinger Philip N Bakken
 
Ada Marie Hvaal NMK Larvik Ford Fiesta ST 19
Helene Hvaal NMK Larvik Ada Marie Hvaal
 
Tom Lund KAK Ford Fiesta ST 7
Runar Hodne KAK Tom Lund
 
Jonas Olsen KAK Ford Fiesta ST 7
Petter Amundsen KAK Jonas Olsen
 
Ola Jr Nore NMK Modum og Sigdal Ford Fiesta ST 20
Jørgen Nordhagen NMK Hadeland Jørgen Nordhagen
 
Anders Bakke Asker og Bærum Motorsport Ford Fiesta ST 7
Erik Svartås KNA Varna Anders Bakke
 
Kenneth Trysnes KAK Ford Puma 11
Kjell Olsen NMK Konsmo Kenneth Trysnes
 
Tore Johannessen NSK Ford RS 1600 15
Leif Arne Neset Asker og Bærum Motorsport Tore Johannessen
 
Rolf-Ingar Schou Asker og Bærum Motorsport Ford RS 1800 15
Ole Andresen Asker og Bærum Motorsport Rolf-Ingar Schou
 
Ole Gunnar Skogli NMK Nore og Uvdal Ford Sierra Cosworth 10
Mari Presterud Nygård NMK Nore og Uvdal Ole Gunnar Skogli
 
Anders Kjær NMK Larvik Golf 2 GTi 11
Gøril Undebakke NMK Nore og uvdal Anders Kjær
 
Vegard Moen Østfold Motorsport Honda Civic 11
Preben Moen Østfold Motorsport Vegard Moen
 
Anders Jæger KNA Hyundai i20 2
Andreas Mikkelsen KNA Anders Jæger
 
Ronny Andersen NMK Nore og Uvdal Mercedes 10
Ole Jcobsen NMK Nore og Uvdal Ronny Andersen
 
Ola Andersen NMK Nore og Uvdal Mercedes 190 2,5 16 10
Håvard Skaar KNA Kongsberg Ola Andersen
 
Atle Redalen NMK Nore og Uvdal Mercedes 190e 10
Knut Sigurd Brekke NMK Nore og Uvdal Atle Redalen
 
Andre Trondrud NMK Nore og Uvdal Mercedes Benz 190 10
Kristian Haug NMK Nore og Uvdal Andre Trondrud
 
Stian Hafsengen Asker og Bærum Motorsport Mitshibishi EVO 13
Thea Martine Vestli KNA Kongsvinger Stian Hafsengen
 
Svein Roger Andersen Østfold Motorsport Mitsubishi 13
Ulf Rinden NMK Trøgstad Svein Roger Andersen
 
Bjørn Bækkevold Asker og Bærum Motorsport Mitsubishi EVO IX 13
Dyre Erling Fredriksen Asker og Bærum Motorsport Bjørn Bækkevold
 
Tor Bækkevold KNA Eiker Mitsubishi EVO 5 13
Jeanett Haug KNA Eiker Tor Bækkevold
 
Mats Lysen KNA Solør Mitsubishi Evo 6 13
Lena Lysen NMK Elverum Mats Lysen
 
Kenneth Johnsrød Asker og Bærum Motorsport Mitsubishi Evo IX 13
Eirik Borge Asker og Bærum Motorsport Kenneth Johnsrød
 
Stein-Erik Brynildsen NMK Gardermoen Mitsubishi EVO R4 13
Vemund Leivestad NMK Aurskog Høland Mitsubishi Rallyteam Norway
 
Ole K Gislerud NMK Nedre Hallingdal Mitsubishi EVO VI 13
Rita Kristensen KNA Eiker Mitsubishi Rally Team Norway
 
Rolf Møller Asker og Bærum MSP Mitsubishi Lancer EVO 13
Henrikke Møller KNA Kongsvinger Rolf Møller
 
Stian Brøderud KNA Kongsvinger Mitsubishi Lancer EVO 6 13
Hans Petter Aarstad KNA Kongsvinger Stian Brøderud
 
Manuel Drigo MRC Sport Nissan Almera 11
Paolo Calabretta MRC Sport A.S.D. MRC Sport
 
Jørn Moen NMK Modum og Sigdal Nissan Almera 11
Helge Martin Utengen NMK Modum og Sigdal Jørn Moen
 
Andreas Wiik NMK Hamar Nissan Almera 11
Tormod Kvisler NMK Hamar Andreas Wiik
 
Finn Kjellbakken Kristiansen NMK Gjøvik Nissan Almera GTI 11
Daniel Wolden MMK Elverum Finn Kjellbakken Kristiansen
 
Jarle Knutsen KAK Opel Ascona B 11
Martin Stenrud Hansen KAK Jarle Knutsen
 
Thomas Paulsen NMK Aremark Opel Ascona B 11
Joakim Paulsen NMK Aremark Thomas Paulsen
 
Lars Rune Thorsrud NMK Nore og Uvdal Opel Ascona B 11
Sandra Omdalen NMK Nore og Uvdal Lars Rune Thorsrud
 
Even Flaat NMK Nore og Uvdal Opel Astra 11
Per Tore Bergstøl NMK Nore og Uvdal Even Flaat
 
Morten Sætren NMK Drammen Opel Astra 11
Kenneth Åsen NMK Drammen Morten Sætren
 
Joakim Skalstad NMK Bø Opel Corsa GSi 11
Kariann Mobæk NMK Bø Joakim Skalstad
 
Sondre Jacobsen NMK Nore og Uvdal Opel Kadett 11
Ole Kristian Maribo NMK Nedre Hallingdal Sondre Jacobsen
 
Lars M Berntsen NMK Hadeland Opel Kadett 11
Anita Hvambsahl KNA Kongsberg Lars M Berntsen
 
Martin Tollefsen NMK Nore & Uvdal Peugeot 11
Knut Løvstuen NMK Nore & Uvdal Martin Tollefsen
 
Håkon Sveen Frøslid NMK Fluberg Peugeot 208 R2 5
Marius Fuglerud NMK Drammen Håkon Sveen Frøslid
 
Jo Erland Ørpen NMK Modum og Sigdal Porsche 944 Turbo 10
Marcus Ørpen NMK Modum/Sigdal Jo Erland Ørpen
 
Åge Hansen NMK Aremark Renault Clio 19
Trine Opsahl NMK Aremark Åge Hansen
 
Jacob Lyseng NMK Hønefoss Renault Clio 20
Vegard Halland NMK Nore og Uvdal Vegard Halland
 
Lars Martin Stensbøl KNA Kongsvinger Renault Twingo R2 5
Mads Ola Stensbøl KNA Kongsvinger Lars Martin Stensbøl
 
Morten Storsveen KNA Varna Renault Twingo R2 5
Merete Storsveen KNA Varna Morten Storsveen
 
Heine Rudi NMK Nore og Uvdal Saab 99 11
Sunniva Rudi NMK Nore og Uvdal Heine Rudi
 
Anders Esteban Gjestrum-Larsen NMK Larvik Saab V4 19
Sven Kristensen NMK Larvik Anders Esteban Gjestrum-Larsen
 
Rune Nilsen Østfold Motorsport Seat Ibiza GTI 11
Truls Solberg Østfold Motorsport Rune Nilsen
 
PG Andersson Årjängs MK Skoda Fabia 1
Anders Fredriksson Årjängs MK PG Andersson
 
Ole Christian Veiby KNA Kongsvinger Skoda Fabia R5 2
Stig Rune Skjærmoen NMK Elverum Ole Christian Veiby
 
Joar Andre Obrestad NMK Egersund Subaru 3
Martin Fawell NMK Egersund Joar Andre Obrestad
 
Torkjell Westheim Asker og Bærum Motorsport Subaru Impreza 13
Steingrim Westheim Asker og Bærum Motorsport Torkjell Westheim
 
Tor Arnt Hammersmark KAK Subaru Impreza STI 3
Odd Bjørnestøl KAK Tor Arnt Hammersmark
 
Øivind Lehre Asker og Bærum Motorsport Subaru Impreza STI 13
Tom Kristiansen Asker og Bærum Motorsport Øivind Lehre
 
Kristian Næss Asker og Bærum Motorsport Subaru Impreza STi 13
Kenneth Myhre Asker og Bærum Motorsport Kristian Næss
 
Axel Schiøtz KNA Varna Subaru Impreza STI 3
Thomas Schiøtz NMK Follo Axel Schiøtz
 
Mats Nygård KNA Kongsvinger Subaru Impreza STI 3
Johan Svendsen KNA Kongsvinger Mats Nygård
 
Arne Berg KNA Oslo Subaru Impreza STI 3
Thorleif Halden Asker og Bærum Motorsport Arne Berg
 
Morten Gravermoen NMK Modum og Sigdal Subaru Impreza STI 13
Vilde Lindum Fjulsrud NMK Modum og Sigdal Morten Gravermoen
 
Thomas André Imingen NMK Hurum og Røyken Subaru Impreza STI 3
Dorthe Gunnerød NMK Tønsberg Thomas André Imingen
 
Runar Pedersen Asker og Bærum Motorsport Subaru STI 3
Stine Marie Klemetsdal Asker og Bærum Motorsport Runar Pedersen
 
Tommy Transeth NMK Tønsberg Subaru Wrx Sti 13
Chriss-Toni Johnsen NMK Tønsberg Tommy Transeth
 
Roger Rustand KNA Kongsberg Toyota Celica 19
Kristian Dokken Lauvlid NMK Modum og Sigdal Roger Rustand
 
Bernt Kollevold Asker og Bærum Motorsport Toyota Celica ST205 13
Ove Johnny Andersen Asker og Bærum Motorsport Bernt Kollevold
 
Jan Kåre Eigebrekk NMK Konsmo Volvo 10
Kurt Valand NMK Konsmo Jan Kåre Eigebrekk
 
Jan Emil Wilsberg KNA Kongsvinger Volvo 10
Carin Nilsson Team Treske Jan Emil Wilsberg
 
Svein Tore Løvhøiden KNA Kongsvinger Volvo 240 10
Lars Atle Nymoen KNA Kongsberg Svein Tore Løvhøiden
 
Stian Halland NMK Nore og Uvdal Volvo 240 17
Ole Rennehvammen NMK Nore og Uvdal Stian Halland
 
Morten Andre Brenna KNA Kongsberg Volvo 240 17
Tom Erik Ramfjord KNA Kongsberg Tom Erik Ramfjord
 
Anders Gjester KNA Kongsvinger Volvo 240 19
Tina Jeanette Olsen KNA Kongsvinger Anders Gjester
 
Kjetil Hovda NMK Nore og Uvdal Volvo 240 10
Andreas Jahren NMK Tvedestrand Kjetil Hovda
 
Kim Anders Nyhus KNA Kongsvinger Volvo 240 10
Roy Tangen KNA Kongsvinger Kim Anders Nyhus
 
Rino Bækkevold NMK Aurskog Høland Volvo 240 17
Rune Kirkeby KNA Lillehammer Motorsport Rino Bækkevold
 
Kjell Runar Bakken NMK Modum og Sigdal Volvo 240 10
Kjetil Bakken NMK Modum og Sigdal Kjell Runar Bakken
 
Tor Helge Halland NMK Nore og Uvdal Volvo 240 10
Merethe Halland NMK Nore og Uvdal Tor Helge Halland
 
Andreas Hvambsahl KNA Kongsberg Volvo 240 17
Jonas Hvambsal Eriksen KNA Kongsberg Andreas Hvambsahl
 
Richard Moen KNA Østfold Volvo 240 19
Geir Moen Østfold Motorsport Geir Moen
 
Peder Vikan NMK Nore og Uvdal Volvo 240 17
Anders Kitilsen NMK Nore og Uvdal Peder Vikan
 
Thomas Bryntesson NMK Tögstad Volvo 240 10
Kim Sevius Säffle Motor Club Thomas Bryntesson
 
Øystein Hansen NMK Larvik Volvo 242 10
Per Eivind Eriksen NMK Larvik Øystein Hansen
 
Johan Brekke NMK Nore og Uvdal Volvo 242 17
Stein Løvstuen NMK Nore og Uvdal Johan Brekke
 
John Erling Grav Østfold Motorsport Volvo 242 10
Thomas Grønlund Østfold Motorsport John Erling Grav
 
Helene Skau Andersen Østfold Motorsport Volvo 242 19
Marius Skau Andersen Østfold Motorsport Helene Skau Andersen
 
Ståle R. Grinden NMK Elverum Volvo 242 10
Simen Melby NMK Hamar Ståle R. Grinden
 
Fredrik Magnussen NMK Hønefoss Volvo 242 10
Karoline Bølgenhaugen Myhre NMK Hadeland Fredrik Magnussen
 
Ørjan Bekkeseth NMK Nore og Uvdal Volvo 242 10
Eirik Bekkeseth NMK Nore og Uvdal Ørjan Bekkeseth
 
Glenn Ivar Gjester KNA Kongsvinger Volvo 940 17
Jim Roger Haugom KNA Kongsvinger Glenn Ivar Gjester
 
Vetle Braskerud KNA Kongsvinger Volvo 940 17
Marte Lystgård KNA Kongsvinger Vetle Braskerud
 
Lars-Jonas Ytterlid NMK Ålesund Volvo 940 19
Magnus Bjørlykke NMK Ålesund Lars-Jonas Ytterlid
 
Mats Peder Hvambsahl KNA Kongsberg Volvo 940 10
Kristian E. Hvambsal KNA Kongsberg Mats Peder Hvambsahl
 
Lars Engen NMK Hamar Volvo 940 17
Morten Karset NMK Hamar Lars Engen
 
Tor Magne Solberg NMK Nore og Uvdal Volvo 940 10
Torunn Haugje Røisgaard NMK Nore og Uvdal Tor Magne Solberg
 
Stian Dahl KNA Kongsvinger Volvo 940 17
Hanna Svendsen KNA Kongsvinger Stian Dahl
 
Olav Fredriksen NMK Modum og Sigdal Volvo 940 EVO 10
Harald Faugstad NMK Larvik Harald Faugstad
 
Per Alvin Alm NMK Gjøvik Volvo voc 17
Jo Ingve Alm NMK Fluberg Per Alvin Alm
 
Tom Kristian Lien NMK Modum & Sigdal VW Golf IV 11
Trond-Håvard Østheim NMK Hadeland Tom Kristian Lien
 
 
Antall innkomne påmeldinger: 120
Norsk Motor Klubb - "NMK Rallysystem"