Innkomne påmeldinger (47)

Denne listen viser alle påmeldte, uavhengig av registreringsstatus og betaling. Når alle opplysninger er korrekte og betaling mottatt vises deltageren på startlisten når denne er satt opp (jfr. løpets tilleggsregler).
 
Fører Klubb Bil Klasse
Kartleser Klubb Anmelder
 
Ståle Hovda NMK Nore og Uvdal Ford Escort Mk1 15
Dag Kaas Ståle Hovda
 
Jens Hvaal NMK Grenland Ford fiesta 20
Gunnhild Hvaal Engh NMK Krabyskogen Alexander Hvaal
 
Ib Vegard Andersen NMK Modum & Sigdal Volvo 244 VOC 19
Stian Kristoffersen NMK Modum & Sigdal Ib Vegard Andersen
 
Reidar Moland NMK Sandefjord Ford Escort 15
Tormod Schau NMK Sandefjord Reidar Moland
 
Jørn Moen NMK Modum/Sigdal Nissan Almera 11
Oskar Biksrud NMK Modum/Sigdal Jørn Moen
 
Geir-Ingar Mythe Asker & Bærum Motorsport Subaru Impreza 13
Audun Vestenfor NMK Gol Geir-Ingar Mythe
 
Glenn Robert Haugen NMK Nedre Hallingdal Volvo 240 19
Tommy Aasen NMK Nedre Hallingdal Glenn Robert Haugen
 
Morten Gravermoen NMK Modum & Sigdal Subaru Impreza STI 13
Edvard Aamodt NMK Modum & Sigdal Morten Gravermoen
 
Jo Inge Bakken KNA Kongsvinger Mitsubishi Evo 8 13
Johanna N Bakken KNA Kongsvinger Jo Inge Bakken
 
Daniel Løvlien NMK Aurskog Høland Mitsubishi Evo 6 19
Jeanett Haug KNA Oslo og Omegn Daniel Løvlien
 
Tore Johannessen Nsk Ford RS 1600 15
Tore Johannessen
 
Roger Rustand KNA Kongsberg Ford Fiesta R5 Mk2 2
Line Lykke Jensen NMK Modum og Sigdal Roger Rustand
 
Petter Fausko Asker og Bærum Motorsport Opel Kadett GSI 15
Leif Arne Neset Asker & Bærum Motorsport Petter Fausko
 
Roger Johansen NMK Aurskog-Høland Nissan Almera 11
Beda Johansen NMK Aurskog-Høland Roger Johansen
 
Sondre Jacobsen NMK Nore & Uvdal Opel Kadett 11
Harald Lian NMK Nore & Uvdal Sondre Jacobsen
 
Tor Larsen NMK Nore og Uvdal Volvo 940 10
Trond Grøtjorden NMK Nore og Uvdal Trond Helge Grøtjorden
 
Per Arne Enger NMK Nore og Uvdal Subaru impreza 13
Monica Pedersen Per Arne Enger
 
Steffen Bjerknes NMK Nedre Hallingdal Ford Escort RS1800 11
Oda Jacobsen NMK Nore & Uvdal Steffen Bjerknes
 
Rino Bækkevold NMK Aurskog Høland Volvo 240 17
Stian Kristiansen NMK Aurskog Høland Rino Bækkevold
 
Tor Inge Dahl NMK Tønsberg Volvo 242 10
Joakim Edquist NMK Tønsberg Tor Inge Dahl
 
Ole Øyvind Tveiten NMK Nore og Uvdal Opel Ascona B 11
Emil Tveiten NMK Nore og Uvdal Ole Øyvind Tveiten
 
Svein Petter Silseth Asker og Bærum Motorsport Ford Escort RS 15
Ole Andresen Asker og Bærum Motorsport Svein Petter Silseth
 
Kenneth Kristiansen NMK Asker Subaru 13
Helen Lund NMK Asker Kenneth Kristiansen
 
Jan Helge Solberg NMK Nore og Uvdal BMW M3 10
Eirik Haug NMK Nore og Uvdal Jan Helge Solberg
 
Tor Magne Solberg NMK Nore og Uvdal Mercedes 190e 10
Torunn Røisgaard NMK Nore og Uvdal Tor Magne Solberg
 
Ingrid Maria Fulsås NMK Nore og Uvdal Ford Fiesta 20
Sigurd Inge Fulsås NMK Nore og Uvdal Sigurd Inge Fulsås
 
Ola Jr Nore NMK Modum & Sigdal Opel Adam R2 5
TBA Ola Jr Nore
 
Marius Holtet NMK Modum & Sigdal Volvo 242 10
Jon Raaen NMK Modum & Sigdal Marius Holtet
 
Håvard Bondal KNA Kongsberg Volvo 242 10
Nåvard Bondal
 
Ronny Andersen NMK Nore og Uvdal Mercedes 10
Ole Jacobsen NMK Nore og Uvdal Ronny Andersen
 
Jan Egil Halland NMK Nore og Uvdal BMW M3 10
Anders Nygård NMK Nore og Uvdal Jan Egil Halland
 
Vegar Aasen NMK Nedre Hallingdal Volvo 940 17
Stian Skagsoset NMK Nedre Hallingdal Vegar Aasen
 
Marius Solberg Hansen Asker og Bærum Motorsport Honda Civic 20
Ronald Haug Øivind Hansen
 
Morten Karlsen-Haugen NMK Modum og Sigdal Volvo 240 10
Nina Maria Koblinger KNA Eiker Morten Karlsen-Haugen
 
Amund Lund Reistad NMK Modum & Sigdal Volvo 242 10
Oddmund Westby NMK Nore & Uvdal Amund Lund Reistad
 
Kristian Hvambsal NMK Kongsberg Volvo 240 10
Jonas Hvambsal KNA Kongsberg Kristian Hvambsal
 
Vemund Leivestad NMK Aurskog Høland Subaru Impreza 13
Jørgen Leivestad NMK Aurskog Høland Vemund Leivestad
 
Olav Fredriksen NMK Modum og sigdal Volvo 240 Turbo 10
Ole Thomas Westby NMK Modum & Sigdal Olav Fredriksen
 
Johan Brekke NMK Nore & Uvdal Volvo 242 10
Knut Sigurd Brekke NMK Nore & Uvdal Johan Brekke
 
Andreas Hvambsahl NMK Kongsberg Volvo 940 10
Jakob Hvambsahl NMK Kongsberg Andreas Hvambsahl
 
Eyvind Brynildsen KNA Varna Volvo 740 R5 17
Anders Fredriksson Årjängs MK Eyvind Brynildsen
 
Marius Aasen Asker & Bærum Motorsport Skoda Fabia R5 2
Marlene Engan Aasen Asker & Bærum Motorsport Marius Aasen
 
Lasse Bjørnsrud Tveiten NMK Nore & Uvdal Mitsubishi EVO VI 13
Steinar Nørstebø NMK Nore og Uvdal Lasse Bjørnsrud Tveiten
 
Lasse Turk Hansen NMK Drammen Volvo 240 10
Erik Storø NMK Sande Lasse Turk Hansen
 
Tor Helge Halland NMK Nore og Uvdal Volvo 940 10
Vegard Halland NMK Nore og Uvdal Tor Helge Halland
 
Bernt Olaf Halvorsen NMK Kongsberg Volvo 940 17
Martine J. Halvorsen NMK Kongsberg Bernt Olaf Halvorsen
 
Frank Tore Larsen NMK Modum & Sigdal VW Polo GTI R5 2
Lars-Håkon Lundgreen Frank Tore Larsen
 
 
Antall innkomne påmeldinger: 47
Norsk Motor Klubb - "NMK Rallysystem"