Innkomne påmeldinger (120)

Denne listen viser alle påmeldte, uavhengig av registreringsstatus og betaling. Når alle opplysninger er korrekte og betaling mottatt vises deltageren på startlisten når denne er satt opp (jfr. løpets tilleggsregler).
 
Fører Klubb Bil Klasse
Kartleser Klubb Anmelder
 
Stig Roar Holter KNA Solør Volvo 242 10
Alina Drazkowski NMK Solør Stig Roar Holter
 
Runar Haugen NMK Modum og Sigdal Ford escort mk 2 19
Morten Karlsen Haugen NMK Modum og Sigdal Runar Haugen
 
Alexander Hvaal NMK Grenland Mitsubishi 19
Martin Kjær Alexander Hvaal
 
Einar Frogner Ruud NMK Nore og Uvdal Volvo 242 GT 17
Aleksander Hamre NMK Nore og Uvdal Einar Frogner Ruud
 
Mads Nygård KNA Kongsvinger Volvo 940 17
Johan Svendsen KNA Kongsvinger Mads Nygård
 
Jørn Moen NMK Modum & Sigdal Nissan Almera 11
Helge Utengen NMK Modum & Sigdal Jørn Moen
 
Eivind Larsen NSK Opel ascona 19
Stian Theodorsen Eivind Larsen
 
Sigurd Inge Fulsås NMK Nore og Uvdal Toyota 19
Ingrid Maria Fulsås NMK Nore og Uvdal Sigurd Inge Fulsås
 
Stig Rune Skjærmoen NMK Elverum Citroen C2 R2Max 5
Morten Erik Abrahamsen NMK Larvik Stig Rune Skjærmoen
 
Espen Isaksætre Kna Solør Motorsport Ford Fiesta 5
Kristian Lien Kna Solør Motorsport Espen Isaksætre
 
Reidar Moland NMK Sandefjord Ford Escort RS 2000 15
Tormod Schau NMK Sandefjord Reidar Moland
 
Martin Stenberg NMK Hadeland Renault 20
Lasse Olsen Edvall Martin Stenberg
 
Trond Magne Sandvik NMK Kongsberg Nissan Almera GTI 11
Kristian Kristiansen KNA Oslo omegn Trond Magne Sandvik
 
Sebastian Høidalen NMK Grenland Renault Clio 20
Jørn Høidalen NMK Grenland Sebastian Høidalen
 
Tom Vidar Belgen NMK Trøgstad Volvo 240 VOC 19
Sebastian Huse NMK Aremark Tom Vidar Belgen
 
Ruben Bjerknes NMK Nedre Hallingdal Seat Ibiza 11
Jon Eirik Gårdhammer NMK Nedre Hallingdal Ruben Bjerknes
 
Steffen Bjerknes NMK Nedre Hallingdal Ford Escort RS1800 11
Oda Jacobsen NMK Nore & Uvdal Steffen Bjerknes
 
Even Haga NMK Modum og Sigdal Volvo 244 19
Oda Aasen NMK Modum og Sigdal Even Haga
 
Anders Gjestrum-Larsen NMK Larvik Peugeot 206 11
Harald Faugstad NMK Larvik Anders Gjestrum-Larsen
 
Erik Engen NMK Trøgstad Toyota Corolla wrc 1
Linda Iren Tryland NMK Trøgstad Erik Engen
 
Roger Hansen NMK Modum og Sigdal Ford Escort mk2 15
Thor Gunnar Hagen NMK Modum og Sigdal Roger Hansen
 
Ove Martin Billerud KNA volvo 240 10
Morten Karset NMK Hamar Billerud Motorsport
 
Jan Johansson Fryksdalens MK Nissan Sunny 11
Reine Nyberg Forshaga MK Jan Johansson
 
Emil Landerud Teigen KNA Kongsberg Volvo 240 19
Knut Teigen KNA Kongsberg Teigen
 
Kristian Johansson Toarps MK Renault Clio 11
Fredrik Livh Laxå MK Kristian Johansson
 
Atle Strand KNA Indre/Ytre Østfold Volvo 240 VOC 19
Benjamin Wilhelmsen Atle Strand
 
Ståle Hovda NMK Nore og Uvdal Ford Escort 1600 TwinCam 15
Per Tore Rakkestad KNA Eiker Ståle Hovda
 
Ole Christian Veiby KNA Kongsvinger Hyundai i20 R5 2
Jonas Andersson Motorklubben Team Treske Kristoffersson Motorsport
 
Per Arne Enger NMK Nore og uvdal Subaru wrx sti 13
Monica Pedersen Per Arne Enger
 
Sondre Jacobsen NMK Nore og Uvdal Opel Kadett 11
Harald Lian NMK Nore og Uvdal Sondre Jacobsen
 
Kjetil Hovda NMK Nore og Uvdal Opel Astra 11
Even Flaat NMK Nore og Uvdal Kjetil Hovda
 
Frank Tore Larsen NMK Modum & Sigdal Ford Fiesta R5 2
Torstein Eriksen NMK Modum & Sigdal Frank Tore Larsen
 
Andre Trondrud NMK Nore og Uvdal mercedes benz 190 10
Lasse Bjørnsrud Tveiten NMK Nore og Uvdal Andre Trondrud
 
Simon Andersson Bengtsfors MC Mitsubishi Evo X 3
Urban Fröjd Falköpings MK Simon Andersson
 
Kenneth Trysnes KAK Ford 11
Kjell Olsen Kenneth Trysnes
 
Tor Inge Dahl NMK Tønsberg Volvo 10
Joakim Edquist NMK Tønsberg Tor Inge Dahl
 
Heine Rudi NMK Nore og Uvdal Peugeot 206 11
Sunniva Rudi NMK Nore og Uvdal Heine Rudi
 
Tor Slemdal NMK Aurskog &Høland Subaru Impreza STI 13
John B Killingmo NMK Aurskog & Høland Tor Slemdal
 
Geir Moen Østfold Motorsport Ford Escort MK1 15
August Hoel KNA Varna Geir Moen
 
Mats Peder Hvambsahl NMK Kongsberg Volvo 940 evo 10
Kristian E. Hvambsal NMK Kongsberg Mats Peder Peder Hvambsahl
 
Runar Hodne KAK Volvo 242 10
Jøran Eriksen KAK Runar Hodne
 
Per-Anders Högsäter SMK Eda Volvo 240 15
David Mård MK Team Treske Per-Anders Högsäter
 
Martin Nygård KNA Kongsvinger Subaru STI 13
Tina Olsen KNA Kongsvinger Martin Nygård
 
Thomas Grønlund Østfold Motorsport Volvo 242 10
Truls Solberg Østfold Motorsport Thomas Grønlund
 
Andreas Wiik Asker og Bærum Motorsport Mini John Works Cooper WRC 1
Tormod Kvisler Asker og Bærum Motorsport Wiik Motorsport AS
 
Arnt Gustav Olsen Asker og Bærum Motorsport Ford Fiesta R5 2
Rune Eilertsen Asker og Bærum Motorsport Arnt Gustav Lønning Olsen
 
Geir-Ingar Mythe Asker og Bærum Motorsport BMW M3 10
Geir-Ingar Mythe
 
Jan Egil Halland NMK Nore og Uvdal BMW 10
Anders Nygård NMK Nore og Uvdal Jan Egil Halland
 
Stian Håre NMK Modum og Sigdal Volvo 940 10
Morten Strand NMK Modum og Sigdal Stian Håre
 
Vegard Hegle Askerog Bærum Motorsport Volvo 10
Sandra Daniella Aas Vegard Hegle
 
Vegard Moen Østfold Motorsport Ford Escort mk1 15
Preben Moen Østfold Motorsport Vegard Moen
 
Marius Aasen Asker og Bærum Motorsport Subaru Impreza 3
Marlene Engan Aasen Asker og Bærum Motorsport Marius Aasen
 
Ole Gunnar Sundbolien Hoel NMK Aurskog - Høland Nissan almera Gti 11
Sivert Bjerkely Wallander NMK Aurskog-Høland Ole Gunnar Sundbolien Hoel
 
Nils Hillestad KNA Kongsberg Volvo 240 10
Bjarne Nikolaisen NMK Modum og Sigdal Nils Hillestad
 
Ola Jr. Nore NMK Modum & Sigdal Opel Adam R2 5
Veronica Engan Asker og Bærum Motorsport Ola Jr. Nore
 
Morten Gravermoen NMK Modum & Sigdal Subaru Impreza wrx STI 13
Ronald Haug NMK Hønefoss Morten Gravermoen
 
Kim Anders Nyhus KNA Kongsvinger Volvo 240 10
Anders Wangen Asker og Bærum Motorsport Kim Anders Nyhus
 
Jørgen Leivestad NMK Aurskog Høland Subaru impreza 13
Sondre Østmoen NMK Aurskog Høland Jørgen Leivestad
 
Olav Fredriksen NMK Modum & Sigdal Volvo 240 10
Ole Thomas Westby NMK Modum & Sigdal Olav Fredriksen
 
Philip N Bakken KNA Kongsvinger Peugeot 208 R2 5
Vegar Myrli KNA Kongsvinger Philip N Bakken
 
Lars Rune Thorsrud NMK Nore og Uvdal Opel Ascona B 11
Sandra Omdalen NMK Nore og Uvdal Lars Rune Thorsrud
 
Roger Rustand KNA Kongsberg Ford Fiesta R5 Mk2 2
Anita Hvambsahl KNA Kongsberg Roger Rustand
 
Johan Brekke NMK Nore og Uvdal Volvo 242 10
Knut Sigurd Brekke NMK Nore og Uvdal Johan Brekke
 
Svein Frustøl KAK Ford Fiesta R5 2
Eirik Spilling NMK Konsmo Svein Frustøl
 
Erik Svartås KNA Varna Volvo 240 10
Pernille Svartås KNA Varna Erik Svartås
 
Tor Helge Halland NMK Nore og Uvdal Volvo 940 10
Vegard Halland NMK Nore og Uvdal Tor Helge Halland
 
Johan Eriksson Ludvika MS SAAB 9-3 10
Emil Persson Ludvika MS Johan Eriksson
 
Tom Kristian Lien NMK Modum og Sigdal VW Golf IV 11
Hedda Turvoll Lien NMK Modum og Sigdal Tom Kristian Lien
 
Peder Vikan NMK Nore og Uvdal Volvo 17
Knut Løvstuen NMK Nore og Uvdal Peder Vikan
 
Jim Roger Haugom KNA Kongsvinger Mitsubishi evo VI 13
Lars Martin Stensbøl KNA Kongsvinger Jim Roger Haugom
 
Håkon Sveen Frøslid NMK Fluberg Subaru Impreza STi 13
Jørn Listerud KNA Varna Håkon Sveen Frøslid
 
Geir Helge Frøslid NMK Fluberg Subaru Impreza STi 13
Øyvind Rødsjø Beckstrøm NMK Gardermoen Geir Helge Frøslid
 
Fredrik Magnussen NMK Hønefoss Volvo 242 10
Marita Ørpen NMK Modum og Sigdal Fredrik Magnussen
 
Jarle de Oliveira Granheim NMK Gardermoen Volvo 240 17
Jan Fredrik Bonden KAK Jarle de Oliveira Granheim
 
Markus Bakken NMK Modum og Sigdal Ford Fiesta R1 20
Bakken
 
Andreas Hvambsahl KNA Kongsberg Volvo 940 10
Jakob Hvambsahl NMK Kongsberg Andreas Hvambsahl
 
Arne Berg KNA Subaru Impreza 3
Thorleif Halden Arne Berg
 
Herbjørn Haug KNA Solør Motorsport Mercedes 190E 2,5 16 10
Stian Kristiansen NMK Hadeland Herbjørn Haug
 
Kenneth Johnsrød Asker & Bærum Motorsport Ford Fiesta R5 2
Dyre Erling Fredriksen Asker & Bærum Motorsport Kenneth Johnsrød
 
Ulf Backlund MK Rimo Citroën DS3 R5 2
Ola Persson Ludvika MS Ulf Backlund
 
Bernt Olaf Halvorsen KNA Kongsberg Volvo 940 17
Merethe Halland NMK Nore og Uvdal Bernt Olaf Halvorsen
 
Ronny Andersen NMK Nore og Uvdal Mercedes 10
Ole Jacobsen NMK Nore og Uvdal Ronny Andersen
 
Lasse Bakken KNA Modum og Ringerike Ford escort Mk1 rs 2000 11
Anders Bakken NMK Modum og sigdal Lasse Bakken
 
Vetle Braskerud KNA Kongsvinger Volvo 17
Marte Lystgård KNA Kongsvinger Vetle Braskerud
 
Amund Lund Reistad NMK Modum og Sigdal Volvo 242 10
Oddmund Hansen Westby NMK Modum og Sigdal Amund Lund Reistad
 
Thomas Paulsen NMK Aremark Mitsubishi Evo IV 13
Joakim Paulsen Thomas Paulsen
 
Jarle Lippert Asker og Bærum Motorsport Bmw E36 compact 11
Sylva Høyholm NMK Trøgstad Jarle Lippert
 
Thea Turvoll Lien NMK Modum og Sigdal Ford Fiesta R2T 5
Trond Håvard Østheim NMK Hadeland Thea Turvoll Lien
 
Åge Hansen NMK Gardermoen Subaru Impreza 13
Trine Opsahl NMK Gardermoen Hansen
 
Ada Marie Hvaal NMK Grenland Renault Twingo 5
Gunhild Hvaal Engh Ada Marie Hvaal
 
Kim Roar Johansen NMK Trøgstad Opel Manta 11
Christer Gundersen NMK Trøgstad Kim Roar Johansen
 
Stian Brøderud KNA Kongsvinger Skoda Fabia R5 2
Mads Ola Stensbøl KNA Kongsvinger Stian Aur Brøderud
 
Morten Storsveen KNA Varna Renault Twingo R2 5
Merete Storsveen KNA Varna Morten Storsveen
 
Jonas Svendby NMK Aurskog-Høland Nissan Almera GTI 11
Monica Sætra KNA Kongsvinger Jonas Svendby
 
Pål Rokkestad NMK ASKER Ford Escort mk 2 11
Rune Dybvik NMK ASKER Pål Rokkestad
 
André Hulbakk NMK Sande Toyota Corolla GTI 12
Nina Haugen Hulbakk NMK Sande André Hulbakk
 
Tom Erik Sund KNA Kongsvinger Volvo 940 17
Henrik Aarstad KNA Kongsvinger Tom Erik Sund
 
Ola Andersen NMK Nore og Uvdal Mercedes 190 10
Håvard Skaar Ola Andersen
 
Marius Holtet NMK Modum & Sigdal Volvo 242 10
Jon Raaen NMK Modum & Sigdal Marius Holtet
 
Knut Harald Henriksen Asker og Bærum Motorsport Suzuki Ignis S1600 12
Thorbjørn Bekkeland Asker og Bærum Motorsport Knut Harald Henriksen
 
Amund Skoglund KNA Kongsvinger Mitsubushi EVO VII 13
Thea Martine Oppegård Vestli KNA Kongsvinger Amund Skoglund
 
Tor Magne Solberg NMK Nore og Uvdal Volvo 940 17
Eirik Haug NMK Nore og Uvdal Tor magne Solberg
 
Viktor Løsch Danneborg KNA Aust-Agder Citroen C3 R5 2
Carina Møller Viktor Løsch Danneborg
 
Rino Bækkevold NMK Aurskog Høland Volvo 240 17
Daniel Wolden NMK Elverum Rino Bækkevold
 
Rune Kittelsen KAK Volvo 940 EVO 10
Pål Kittelsen KAK Rune Kittelsen
 
Svein Petter Silseth Motorsport Asker og Bærum Ford Escort RS 15
Ole Andresen Motorsport Asker og Bærum Svein Petter Silseth
 
Bjørn Maurtvedt KNA Modum/Ringerike Ford Escort MK 2 11
Kjetil Lie Haugen NMK Modum & Sigdal Bjørn Maurtvedt
 
Tony Caspersen NMK Aurskog & Høland Subaru Impreza 555 13
Kjell Pettersen Asker og Bærum motorsport Tony Caspersen
 
Atle Redalen NMK Nore og Uvdal Mercedes Benz 10
Gro Rudi NMK Nore og Uvdal Atle Redalen
 
Tor Arnt Hammersmark KAK Subaru impreza sti 13
Per Gunnar Aasen KAK Tor Arnt Hammersmark
 
Trond Lyseng NMK Hønefoss Ford Fiesta 5
Pål Iversen Asker og Bærum Trond Lyseng
 
Stein Erik Brynildsen NMK Gardermoen Mitsubishi EVO R4 13
Vemund Leivestad NMK Aurskog Høland Stein Erik Brynildsen
 
Anders Grøndal Asker og Bærum Motorsport Ford Fiesta R5 Mk2 2
Marius Fuglerud NMK Drammen Anders Grøndal
 
Kenneth Kristiansen NMK Asker Subaru wrx STI 13
Helen Lund NMK Asker Kenneth Kristiansen
 
Lars Johan F Strand KAK Bmw e36 m3 10
Jan Gunnar Hulthin KAK Lars Johan F Strand
 
Trond Sveinsvoll KNA Stavanger Citroën C3 R5 2
Jørgen Nordhagen NMK Hadeland Trond Sveinsvoll
 
Lars Erik Skogen NMK Valdres Volvo 242 19
Jonas Hvambsal Eriksen NMK Kongsberg Lars Erik Skogen
 
Joakim Skalstad NMK Bø Nissan Almera GTI 11
Kariann Mobæk NMK Bø Joakim Skalstad
 
Steve Røkland KNA Kongsvinger Peugeot 208 R2 5
Jørgen Eriksen KNA Kongsvinger Steve Røkland
 
Tor Bækkevold KNA Eiker nissan almera 11
Jeanett Haug Olsen Tor Bækkevold
 
 
Antall innkomne påmeldinger: 120
Norsk Motor Klubb - "NMK Rallysystem"