Innkomne påmeldinger (37)

Denne listen viser alle påmeldte, uavhengig av registreringsstatus og betaling. Når alle opplysninger er korrekte og betaling mottatt vises deltageren på startlisten når denne er satt opp (jfr. løpets tilleggsregler).
 
Fører Klubb Bil Klasse
Kartleser Klubb Anmelder
 
Ola Andersen NMK Nore og Uvdal Mercedes 190 10
Håvard Skaar KNA Kongsberg Ola Andersen
 
Anders Grøndal Asker og Bærum Motorsport Ford Fiesta R5 mk2 2
Marius Fuglerud Asker og Bærum Motorsport Anders Grøndal
 
Jarle De Oliveira Granheim NMK Gardermoen Volvo 240 19
Monica Weltzin Pedersen NMK Gardermoen Jarle De Oliveira Granheim
 
Øyvind Bakken NMK Modum og Sigdal Opel Kadett Kitcar 11
Håvard Bakken NMK Modum og Sigdal Øyvind Bakken
 
Martin Tollefsen NMK Nore og Uvdal x 11
Knut Løvstuen NMK Nore og Uvdal Martin Tollefsen
 
Ruben Bjerknes NMK nedre Halllingdal Seat Ibiza 11
Guro Andersen Ruben Bjerknes
 
Steffen Bjerknes NMK nedre Halllingdal Ford Escort RS1800 11
Kristin Johansen NMK Nedre Hallingdal Steffen Bjerknes
 
Tore Johannessen NSK Ford Escort MK1 15
Thea Martine Oppegård Vestli KNA Kongsvinger Tore Johannessen
 
Jo Ørpen NMK Modum/Sigdal Porsche 944 Turbo 10
Marcus Ørpen NMK Modum/Sigdal Jo Erland Ørpen
 
Petter Fausko Asker og Bærum motorsport Opel 15
Leif Arne Neset Asker og Bærum Motorsport Petter
 
Einar Ruud KNA Kongsberg Volvo 242 17
Aleksander Hamre KNA Kongsberg Einar Frogner Ruud
 
Trond Magne Sandvik NMK Kongsberg Nissan Almera Gti 11
Kristian Kristiansen Kna Oslo,omegn Trond Magne Sandvik
 
Jan Egil Halland NMK Nore og Uvdal BMW M3 10
Anders Nygård NMK Nore og Uvdal Jan Egil Halland
 
Morten Gravermoen NMK Modum & Sigdal Subaru Impreza STI 13
Ronald Haug NMK Hønefoss Morten Gravermoen
 
Kjetil Hovda NMK Nore og Uvdal Opel Astra kitcar 11
Flaat Even NMK Nore og Uvdal Kjetil Hovda
 
Jørgen Leivestad NMK Aurskog Høland Subaru Impreza 19
Sondre Østmoen NMK Aurskog Høland Jørgen Leivestad
 
Ole Henry Steinsholt NMK Grenland Nissan Almera 20
Christell Fredriksen NMK Modum og Sigdal Ole Henry Steinsholt
 
Olav Frederiksen NMK Modum & Sigdal Volvo 240 10
Ole Thomas Westby NMK Modum & Sigdal Olav Frederiksen
 
Thomas Paulsen NMK Aremark Mitsubishi EVO VI 13
Joakim Paulsen NMK Aremark Thomas Paulsen
 
Mats Peder Hvambsahl NMK Kongsberg Volvo 940 evo 10
Lars Marius Hvambsahl KNA Kongsberg Mats Peder Hvambsahl
 
Ronny Andersen NMK Nore og uvdal Mercedes 10
Ole Jacobsen NMK Nore og Uvdal Ronny Andersen
 
Ola Jr Nore NMK Modum & Sigdal Opel Adam R2 5
Veronica Engan Asker og Bærum Motorsport Ola Jr Nore
 
Kristian Hvambsal NMK Kongsberg Volvo 240 17
Jonas Hvambsal KNA Kongsberg Kristian Hvambsal
 
Tor Inge Dahl NMK Tønsberg Volvo 242 10
Joakim Edquist NMK Tønsberg Tor Inge Dahl
 
Heine Rudi NMK Nore og Uvdal Peugeot 206 11
Sunniva Rudi NMK Nore og Uvdal Heine Rudi
 
Lars Rune Thorsrud NMK Nore og Uvdal Opel Ascona B 11
Sandra Omdalen NMK Nore og Uvdal Lars Rune Thorsrud
 
Frank Tore Larsen NMK Modum & Sigdal Ford Fiesta R5 2
Lars-Håkon Lundgreen Frank Tore Larsen
 
Atle Redalen NMK Nore og Uvdal Mercedes 10
Gro Rudi NMK Nore og Uvdal Atle Redalen
 
Roger Rustand KNA Kongsberg Ford Fiesta R5 Mk2 2
Anita W. Hvamsahl KNA Kongsberg Roger Rustand
 
Andreas Hvambsahl KNA Kongsberg Volvo 940 10
Jakob Hvambsahl NMK Kongsberg Andreas Hvambsahl
 
Erik Engen NMK Trøgstad Corolla WRC 1
Linda Iren Tryland NMK Trøgstad Erik Engen
 
Svein Petter Silseth Asker og Bærum motorsport Ford Escort RS 15
Ole Andresen Asker og Bærum motorsport Svein Petter Silseth
 
Rino Bækkevold NMK Aurskog Høland Volvo 240 17
Stian Kristiansen NMK Aurskog Høland Rino Bækkevold
 
Tor Bækkevold KNA Eiker Almera 11
Jeanett Haug KNA Eiker Tor Bækkevold
 
Tor Helge Halland NMK Nore og Uvdal Volvo 240 10
Vegard Halland NMK Nore og Uvdal Tor Helge Halland
 
Johan Brekke NMK Nore og Uvdal Volvo 242 10
Knut Sigurd Brekke NMK Nore og Uvdal Johan Brekke
 
Tor Magne Solberg NMK Nore og Uvdal Volvo 940 17
Eirik Haug NMK Nore og Uvdal Tor Magne Solberg
 
 
Antall innkomne påmeldinger: 37
Norsk Motor Klubb - "NMK Rallysystem"