Innkomne påmeldinger (36)

Denne listen viser alle påmeldte, uavhengig av registreringsstatus og betaling. Når alle opplysninger er korrekte og betaling mottatt vises deltageren på startlisten når denne er satt opp (jfr. løpets tilleggsregler).
 
Fører Klubb Bil Klasse
Kartleser Klubb Anmelder
 
Roger Rustand KNA Kongsberg Ford Fiesta R5 2
Kristian Dokken Lauvlid NMK Modum og Sigdal Roger Rustand
 
Morten Andre Brenna Kna Kongsberg Volvo 240 17
Tom Erik Ramfjord Kna Kongsberg Tom Erik Ramfjord
 
Sondre Jacobsen NMK Nore og Uvdal Opel Kadett 11
Nina Pedersen NMK Nore og Uvdal Sondre Jacobsen
 
Ada Marie Hvaal Nmk Larvik Renault Twingo RS 19
Joachim Hvaal Nmk Grenland Ada Marie Hvaal
 
Kristoffer Hegle Asker og Bærum Motorsport Volvo 240 10
Kristoffer Hegle
 
Ståle Bråstad NMK Follo Nissan 11
Ståle Bråstad
 
Runar Pedersen Asker og Bærum Motorsport Subaru Impreza 3
Stine Marie Klemetsdal Asker og Bærum Motorsport Runar Pedersen
 
Jeanett Haug KNA Eiker Mitsubishi evo 5 13
Jeanett Haug
 
André Hulbakk NMK Sande Toyota Corolla 19
Nina Haugen Hulbakk André Hulbakk
 
Jacob Lyseng NMK Hønefoss Renault Clio 20
Vegard Halland NMK Nore og Uvdal Jacob Lyseng
 
Magnus Bergsjøbrenden NMK Gardermoen Ford Fiesta 5
Oda Jacobsen NMK Nore og Uvdal Magnus Bergsjøbrenden
 
Ole Kristoffer Gislerud Asker og Bærum Motorsport Mitsubishi 13
Rita Kristensen Asker og Bærum Motorsport Mitsubishi Rally Team Norway
 
Ronny Andersen NMK Nore og Uvdal Mercedes 10
Ole Jacobsen Ronny Andersen
 
Kristoffer Bekkemellem Asker og Bærum Motorsport Ford Fiesta ST 7
Kristoffer Bekkemellem
 
Heine Rudi NMK Nore og Uvdal Ford Fiesta R2T 5
Sunniva Rudi NMK Nore og Uvdal Heine Rudi
 
Tommy Transeth NMK Tønsberg Subaru Impreza 13
Sylva Høyholm Tommy Transeth
 
Kjetil Hovda NMK Nore og Uvdal tba 10
tba Kjetil Hovda
 
Terje Hakkim Asker og Bærum Motorsport Saab 99 EMS 11
Knut Strandbråten Asker og Bærum Motorsport Terje Hakkim
 
Per Arne Enger NMK Nore og Uvdal Volvo 10
Roger Hansen Kna Eiker Per Arne Enger
 
Olav Fredriksen NMK Modum og Sigdal Volvo 240 10
Ole Thomas Westby NMK Modum og Sigdal Olav Fredriksen
 
Ståle Hovda NMK Nore og Uvdal Volvo 15
TBA Ståle Hovda
 
Ole Gunnar Skogli NMK Nore og Uvdal Mercedes 10
Fredrik Lindgaard Skogli NMK Nore og Uvdal Ole Gunnar Skogli
 
Espen Ruud Asker og Bærum Motorsport Ford escort mk 2 11
Alina Drazkowski NMK Solør Espen Ruud
 
Tore Johannessen NSK Ford RS 1600 15
Leif Arne Neset Asker og Bærum motorsport Tore Johannessen
 
Lars Rune Thorsrud NMK Nore og Uvdal Opel Ascona b 11
Sandra Omdalen NMK Nore og Uvdal Lars Rune Thorsrud
 
Tor Magne Solberg NMK Nore Og Uvdal Volvo 940 17
Torunn Røisgaard NMK Nore og Uvdal Tor Magne Solberg
 
Joakim Skalstad NMK Bø Nissan Almera GTI 11
Kariann Mobæk NMK Bø Joakim Skalstad
 
Jan Helge Solberg NMK Nore og Uvdal Bmw M3 E36 10
Eirik Haug NMK Nore og Uvdal Jan Helge Solberg
 
Bjørn Roger Andersen NMK Modum og Sigdal Ford Focus st 170 11
Bjørn Roger Andersen
 
Lasse Turk Hansen Nmk Drammen Volvo 242 19
Morten T Myrvang Nmk Drammen Lasse Turk Hansen
 
Peder Vikan NMK Nore og Uvdal Volvo 17
Lasse Tveiten NMK Nore og Uvdal Peder Vikan
 
Johan Brekke NMK Nore og Uvdal Volvo 17
Stein Løvstuen NMK Nore og Uvdal Johan Brekke
 
Atle Redalen NMK Nore og Uvdal Mercedes 10
Knut Sigurd Brekke NMK Nore og Uvdal Atle Redalen
 
Tor Helge Halland NMK Nore og Uvdal Volvo 240 10
Merethe Halland NMK Nore og Uvdal Tor helge Halland
 
Svein Petter Silseth Asker og Bærum MSP Toyota Starlet 15
Ole Andresen Asker og Bærum MSP Ole Andresen
 
Jan Egil Halland NMK Nore og Uvdal BMW m3 10
Anders Nygård NMK Nore og Uvdal Jan egil Halland
 
 
Antall innkomne påmeldinger: 36
Norsk Motor Klubb - "NMK Rallysystem"