Innkomne påmeldinger (107)

Denne listen viser alle påmeldte, uavhengig av registreringsstatus og betaling. Når alle opplysninger er korrekte og betaling mottatt vises deltageren på startlisten når denne er satt opp (jfr. løpets tilleggsregler).
 
Fører Klubb Bil Klasse
Kartleser Klubb Anmelder
 
Per Arne Enger KNA Eiker Ford Escort Cosworth 13
Dorthe Gunnerød NMK Tønsberg Per Arne Enger
 
Stian Halland NMK Nore og Uvdal Volvo 240 17
Ole Rennehvammen NMK Nore og Uvdal Stian Halland
 
Kjetil Gjestemoen Hovda NMK Nore og Uvdal Volvo 240 10
Kyrre Gjestemoen Hovda NMK Nore og Uvdal Kjetil Gjestemoen Hovda
 
Morten Andre Brenna NMK Drammen Volvo 240 17
Tom Erik Ramfjord NMK Drammen Tom Erik Ramfjord
 
Trond Lyseng NMK Hønefoss Ford Fiesta R2 5
Jacob Lyseng NMK Hønefoss Trond Lyseng
 
Øyvind Hansen NMK Larvik Honda Civic 14
Morten Hansen NMK Larvik Øyvind Hansen
 
Trond Magne Sandvik NMK Kongsberg Nissan Almera GTI 11
Frode Gunnerød NMK Tønsberg Trond Magne Sandvik
 
Kenneth Johnsrød Asker og Bærum Motorsport Mitsubishi Evo IX 13
Eirik Borge Asker og Bærum Motorsport Kenneth Johnsrød
 
Tore Johannessen NSK Ford Escort RS 2000 15
Leif Arne Neset Asker og Bærum Motorsport Tore Johannessen
 
Magnar Brugrand NMK Gol Volvo 240 14
Jan Åge Berge NMK Gol Jan Åge Berge
 
Kim Ellseth Asker og Bærum Motorsport Volvo 240 17
Jonas Bekkestad NMK Gol Kim Ellseth
 
Svein Roger Andersen Østfold Motorsport Mitsubishi Evo VI 13
Ronald Haug NMK Hønefoss Svein Roger Andersen
 
Janjur Monshouwer KNAF (NL) Opel Ascona 400 10
Jeroen Docter KNAF (NL) Janjur Monshouwer
 
Knut Harald Henriksen Asker og Bærum Motorsport Suzuki Ignis S1600 4
Daniel Monteiro NMK Kongsberg Knut Harald Henriksen
 
Bernt Kollevold Asker og Bærum Motorsport Toyota Celica ST205 13
Ove Johny Andersen Asker og Bærum Motorsport Bernt Kollevold
 
Andreas Wiik NMK Hamar Hyundai Accent WRC 1
Alexander Conradi NMK Hamar Andreas Wiik
 
Johnny Christiansen KNA Indre/Ytre Østfold Ford Escort MK2 11
Amalie Christiansen KNA Indre/Ytre Østfold Johnny Christiansen
 
Anders Bakke Asker og Bærum Motorsport Ford Fiesta ST 7
Daniel Wolden NMK Elverum Anders Bakke
 
Andreas Hvambsahl KNA Kongsberg Volvo 244 17
Håvard Hvambsal Skaar KNA Kongsberg Andreas Hvambsahl
 
Stian Brøderud KNA Solør Msp Opel Kadett 11
Hans Petter Aarstad KNA Kongsvinger Stian Brøderud
 
Mats Peder Hvambsahl KNA Kongsberg Volvo 940 Evo 10
Kristian Hvambsal Eriksen KNA Kongsberg Mats Peder Hvambsahl
 
Ola Andersen NMK Nore og Uvdal Volvo 20
Vegard Halland NMK Nore og Uvdal Vegard Halland
 
Camilla Antonsen KNA Varna Subaru Impreza STi 3
Ivar Frode Andersen Østfold Motorsport Camilla Antonsen
 
Oddvar Andersen NMK Moss Volvo 242 14
Carsten Andersen NMK Moss Oddvar Andersen
 
Kenneth Trysnes KAK Ford Escort 11
Kjell Olsen NMK Konsmo Kenneth Trysnes
 
Lars Røken NMK Modum & Sigdal Volvo 244 17
Lasse Martinsen NMK Modum & Sigdal Lars Røken
 
Even Flaat NMK Nore og Uvdal Opel Astra 11
Per Tore Bergstøl NMK Nore og Uvdal Even Flaat
 
Hans Jørgen Andersson NMK Solør Ford Sierra 13
Kristian Kristiansen KNA Oslo Omegn Hans Jørgen Andersson
 
Torstein Tanum Morstad NMK Gardermoen Lancia Fulvia 19
Rune Langbråten NMK Hadeland Torstein Tanum Morstad
 
Magnus Bergsjøbrenden NMK Gardermoen Opel Astra 11
Oda Jacobsen NMK Nore og Uvdal Magnus Bergsjøbrenden
 
Ronny Andersen NMK Nore og Uvdal Mercedes 190E 10
Ole Jacobsen NMK Nore og Uvdal Ronny Andersen
 
Anders Angeltvedt NMK Nore og Uvdal Renault Clio 11
Cathrine Tveiten NMK Nore og Uvdal Anders Angeltvedt
 
Bjørn Maurtvedt KNA Modum & Ringerike Ford Escort MK2 11
Kjetil Lie Haugen KNA Eiker Bjørn Maurtvedt
 
Johan Brekke NMK Nore og Uvdal Volvo 242 17
Stein Løvstuen NMK Nore og Uvdal Johan Brekke
 
Sondre Jacobsen NMK Nore og Uvdal Opel Kadett 11
Ole Kristian Maribo NMK Nedre Hallingdal Sondre Jacobsen
 
Lasse Bjørnsrud Tveiten NMK Nore og Uvdal Opel Astra 11
Mats Enerstvedt NMK Nore og Uvdal Lasse Bjørnsrud Tveiten
 
Anders Lundhaug KNA Kongsvinger Volvo 240 17
Roy Tangen KNA Kongsvinger Anders Lundhaug
 
Eyvind Brynildsen KNA Varna Ford Fiesta R5 2
Anders Fredriksson Årjängs MK (S) Adapta Motorsport
 
Andreas Bakkerud NMK Bergen Ford Fiesta R2T 5
Miriam Walfridsson MK Ratten (S) Andreas Bakkerud
 
Morten Gravermoen NMK Modum & Sigdal Subaru Impreza STi 13
Vilde Lindum Fjulsrud NMK Modum & Sigdal Morten Gravermoen
 
Mats Lysen KNA Solør Mitsubishi Evo VI 13
Lena Lysen NMK Elverum Mats Lysen
 
Thomas Kvam Grenland Motorsport Ford Escort Gr. A 13
Stian Johnsen Grenland Motorsport Thomas Kvam
 
Anders Kjær NMK Larvik VW Golf II GTI 11
Gøril N. Undebakke NMK Nore og Uvdal Anders Kjær
 
Tor Bækkevold NMK Aurskog-Høland BMW 14
Jeanett Haug Olsen KNA Eiker Tor Bækkevold
 
Tor Magne Solberg NMK Nore og Uvdal Mercedes 190E 10
Torunn Røisgaard NMK Nore og Uvdal Tor Magne Solberg
 
Andre Trondrud NMK Nore og Uvdal Volvo 940 17
Kristian Haug NMK Nore og Uvdal Andre Trondrud
 
Lars Schmidt NMK Larvik Volvo 940 Evo 10
Harald Faugstad NMK Larvik Harald Faugstad
 
Ole Gunnar Skogli NMK Nore og Uvdal Mitsubishi Evo IX 13
Raymond Braaten NMK Aurskog-Høland Ole Gunnar Skogli
 
Trond Arne Berg KAK Ford Fiesta R2 5
Per Gunnar Aasen KAK Trond Arne Berg
 
Olav Fredriksen NMK Modum & Sigdal Volvo 240 10
Øyvind Hoff NMK Kongsberg Olav Fredriksen
 
Thomas Grøtterud KNA Kongsberg Volvo 240 10
Anita W. Hvambsahl KNA Kongsberg Thomas Grøtterud
 
Kristian Reime KNA Stavanger Nissan Almera GTI 20
Tommy Reime KNA Stavanger Tommy Reime
 
Steffen Bjerknes NMK Nedre Hallingdal Volvo 242 10
Gjermund Lien Dahl NMK Nedre Hallingdal Steffen Bjerknes
 
Hans Martin Bakken KNA Kongsvinger Ford Fiesta ST 11
Karina Lønhøiden KNA Kongsvinger Hans Martin Bakken
 
Lars Rune Thorsrud NMK Nore og Uvdal Opel Ascona B 11
Sandra Omdalen NMK Nore og Uvdal Lars Rune Thorsrud
 
Rolf-Ingar Schou Asker og Bærum Motorsport Ford Escort RS 1800 15
Ole Andresen Asker og Bærum Motorsport Rolf-Ingar Schou
 
Kenneth Kristiansen NMK Hurum og Røyken Ford Escort MK2 11
Helen Lund NMK Hurum og Røyken Kenneth Kristiansen
 
Åge Flugre NMK Kongsberg Ford Sierra Cosworth 10
Bernt Olaf Halvorsen NMK Kongsberg Bernt Olaf Halvorsen
 
Tor Helge Halland NMK Nore og Uvdal Volvo 240 10
Merethe Halland NMK Nore og Uvdal Tor Helge Halland
 
Ola Jr Nore NMK Modum & Sigdal Ford Fiesta ST 20
Jørgen Nordhagen NMK Hadeland Jørgen Nordhagen
 
Tore Smørgrav NMK Kongsberg Renault Clio 11
Harald Bråthen NMK Kongsberg Tore Smørgrav
 
Peder Gårder Vikan NMK Nore og Uvdal Volvo 19
Anders Kittilsen NMK Nore og Uvdal Peder Gårder Vikan
 
Torkjell Westheim Asker og Bærum Motorsport Subaru Impreza STi 13
Steingrim Westheim Asker og Bærum Motorsport Torkjell Westheim
 
Tony Caspersen NMK Aurskog-Høland Subaru Impreza STi 13
Kjell Pettersen Asker og Bærum Motorsport Tony Caspersen
 
Jan Helge Solberg NMK Nore og Uvdal Peugeot 306 11
Eirik Haug NMK Nore og Uvdal Jan Helge Solberg
 
Joar Andre Obrestad KNA Soknedal Motorsport Ford Fiesta R1 8
Martin W. Fawell KNA Soknedal Motorsport Joar Andre Obrestad
 
Tor Arnt Hammersmark KAK Subaru Impreza STi 3
Odd Bjørnestøl KAK Tor Arnt Hammersmark
 
Ole K. Gislerud NMK Nedre Hallingdal Mitsubishi Evo VI 19
Thomas Westby NMK Modum & Sigdal Ole K. Gislerud
 
Viktor Løsch Danneborg KNA Aust-Agder Citroën DS3 R5 2
Carina Møller FAM (DK) Viktor Løsch Danneborg
 
Svein Frustøl KAK Ford Escort RS 1800 15
Eirik Spilling NMK Konsmo Svein Frustøl
 
Ole Christian Veiby KNA Solør Msp Skoda Fabia R5 2
Stig Rune Skjærmoen NMK Elverum Ole Christian Veiby
 
Sondre Lundhaug KNA Eiker Mitsubishi Evo IX 13
Lena Marie D. Kristensen KNA Eiker Sondre Lundhaug
 
Eivind Røed NMK Sandefjord Subaru Impreza STi 3
Pål Øyvind Fagerli NMK Sandefjord Eivind Røed
 
Morten Storsveen KNA Varna Renault Twingo R2 5
Erik Svartås KNA Varna Morten Storsveen
 
Lars Martin Stensbøl KNA Kongsvinger Renault Twingo R2 5
Mads Ola Stensbøl KNA Kongsvinger Lars Martin Stensbøl
 
Oddbjørn Røed NMK Sandefjord Ford Fiesta R5 2
Haakon Sande NMK Tønsberg Oddbjørn Røed
 
Christian August Selmer Asker og Bærum Motorsport Ford Fiesta R5 2
Anita Selmer Asker og Bærum Motorsport Christian August Selmer
 
Mads Johansen NMK Hadeland Volvo 242 10
Kim Johansen NMK Hadeland Mads Johansen
 
Kristian Næss Asker og Bærum Motorsport Subaru Impreza STi 13
Kenneth Myhre Asker og Bærum Motorsport Kristian Næss
 
Glenn Ivar Gjester KNA Kongsvinger Volvo 940 17
Thea Martine O. Vestli KNA Kongsvinger Glenn Ivar Gjester
 
Lars Engen NMK Hamar Volvo 940 17
Morten Karset NMK Hamar Lars Engen
 
Runar Pedersen Asker og Bærum Motorsport Ford Fiesta R2 5
Christoffer Pedersen Asker og Bærum Motorsport Runar Pedersen
 
Tommy Transeth NMK Tønsberg Subaru Impreza STi 13
Chriss-Toni Johnsen NMK Tønsberg Tommy Transeth
 
Vetle Braskerud KNA Kongsvinger Volvo 244 17
Frida Gransbråten KNA Kongsvinger Vetle Braskerud
 
Vidar Nordbø KAK BMW M3 10
Geir Stensland KAK Vidar Nordbø
 
Edvall Martin Stenberg NMK Hadeland Ford Escort RS 1800 11
Trond-Håvard Østheim NMK Hadeland Edvall Martin Stenberg
 
Axel Schiøtz KNA Varna Subaru Impreza STi 3
Thomas Schiøtz NMK Follo Axel Schiøtz
 
Arnt Gustav Olsen Asker og Bærum Motorsport Ford Fiesta R5 2
Rune Eilertsen Østfold Motorsport Arnt Gustav Olsen
 
Mats Nygård KNA Kongsvinger Volvo 17
Johan Svendsen KNA Solør Mats Nygård
 
Martin Nygård KNA Kongsvinger Subaru Impreza STi 3
Jørgen Eriksen KNA Solør Msp Martin Nygård
 
Tor Larsen NMK Nore og Uvdal Volvo 740 17
Eirik Bekkeseth NMK Nore og Uvdal Tor Larsen
 
Terje Olsen NMK Egersund Subaru Impreza STi 3
Otto Øvestad KNA Stavanger Terje Olsen
 
Tom Kristian Lien NMK Modum & Sigdal Mitsubishi Evo IX 13
Rita Kristensen KNA Eiker Tom Kristian Lien
 
Thea Turvoll Lien NMK Modum & Sigdal Ford Fiesta R1 20
Hege Turvoll Lien NMK Modum & Sigdal Hege Turvoll Lien
 
Søren Snartemo NMK Konsmo Mitsubishi Evo VI 13
Arne-Ingar Stulen NMK Hadeland Søren Snartemo
 
Rune Nilsen KNA Indre/Ytre Østfold Seat Ibiza Cupra GTI 11
Truls Solberg Østfold Motorsport Rune Nilsen
 
Lars Johan F. Strand KAK BMW 325 e36 10
Jan Gunnar Hulthin KAK Lars Johan F. Strand
 
Jan Egil Halland NMK Nore og Uvdal BMW M3 10
Anders Nygård NMK Nore og Uvdal Jan Egil Halland
 
Atle Redalen NMK Nore og Uvdal Mercedes 190E 10
Rune Eriksen NMK Nore og Uvdal Atle Redalen
 
Frank Tore Larsen NMK Modum & Sigdal Ford Fiesta R5 2
Torstein Eriksen NMK Modum & Sigdal Adapta Motorsport
 
Kjetil Bakken NMK Modum & Sigdal Volvo 242 10
Tom Bakken NMK Modum & Sigdal Kjetil Bakken
 
Martin Tollefsen NMK Nore og Uvdal Opel Corsa 11
Knut Løvstuen NMK Nore og Uvdal Martin Tollefsen
 
Heine Rudi NMK Nore og Uvdal Saab 99 11
Sunniva Rudi NMK Nore og Uvdal Heine Rudi
 
Anders Grøndal Asker og Bærum Motorsport Ford Fiesta R5 2
Roger Eilertsen Asker og Bærum Motorsport Anders Grøndal
 
Tom Heitmann NMK Sandefjord Ford Fiesta R2 5
Stine Marie Klemetsdal NMK Tønsbeg Tom Heitmann
 
Finn K. Kristiansen NMK Gjøvik Opel Ascona B 19
Dag Andreas Kristiansen NMK Gjøvik Finn K. Kristiansen
 
Håkon Sveen Frøslid NMK Fluberg Ford Fiesta ST 7
Marius Fuglerud NMK Drammen Håkon Sveen Frøslid
 
 
Antall innkomne påmeldinger: 107
Norsk Motor Klubb - "NMK Rallysystem"